Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek neye işarettir?

Rüyamda iri büyük hamam böceği gördüm. Hamam böceğini eziyorum eziyorum ölmüyordu. Abimin evinde çıktı fakat böcek. Sonra dışarı çıktı, kuzenimle dışarı çıktık taşla öldürmeye başladık. Hamam böceği gene ölmedi, taşlar hiç değmiyordu. Sonra büyük bir kaya aldım, üzerine attım yine ölmedi. Sonra evden uzaklaşıp gitti. Ben abimin evine muska yapılmasından endişeleniyorum ama. Sizin görüşünü de duymak istiyorum. Bilgileriniz için teşekkür ederim. Mutlaka bildirin, hayırlı günler. Yiğit.

Rüyada hamam böceği görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada hamam böceği görmekYiğit merhaba, öncelikle bir büyüğün olarak, muska yapılması gibi saçma sapan düşüncelerden hemen uzaklaşıp, aşağıdaki açıklamaları dikkatle okumanı rica ediyorum.

Rüyada hamam böceği görmek ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak gençleşmeye, yenilenmeye ve temizlenmeye ihtiyacınız olduğunu işaret eder. Evini hamam böceklerinin bastığını görmek, şu anda gerçek yaşamınızda yaşamakta olduğunuz evde fazlasıyla negatif enerji olduğunu temsil eder. Hamam böceği öldürmek, yaşamınızdaki kimi şeylere son verip, hayatınızı yeniden değerlendirmeniz gerektiğini anlatır.

“Rüyada Hamam Böceği Görmek” için 7 yanıt

ben bu gece ruyamda iri ama sayisini hatirlamiyorum her yerde hamam böcegi cikiyor ve ben yemek kaşigila öldürmeye çalişiyorum ve baska bi odaya gittigimde de o odada cikiyor ve yine yemek kaşigila öldürmeye çalişiyorum ruyamda ne anlama geliyor tsk ederim

Rüyamda kurs gibi bir yerdeyim, bu kursun içinde bisiklet kullaniyordum ,kullanirken hamam böcekleri tek tek karsima cikiyor öldürüyordum sopayla en son bir tanesinin kanadi vardi onu öldürdüm ve elimi yikamaya gittim, bir sürü kiz abdest kuyrugunda aralarina girerek elimi yikarken kizin bir tanesi sag omuzumdaki lekeyi ve anlimda agiz kenarlarimdaki lekeyi sordu , bende bilmiyorum dedim acaba bu lekeler ne anlama geliyor lutfen cevaplayin. teşekkür ederim.

Ruyamda arkadasim etrafimda kara fatma oldugunu söylüyor. Suyunu cikararak üstüme pisliklerini birakarak olduruyor. Sonra eski bir evde bir suru kucuk kara fatma cirit atıyor. Bi anda bi cekmece açıyorum irice bi tane cikiyo ben uyandim korkarak. Ne anlama geliyor. Dun gecede ortadan sacim koymuştu.

Ruyamda banyoda bir tane büyük hamam boceginin bana saldirdigini gördüm ama bende hiç korkmuyordum onu yakalamaya calisiyordum sonra yine bana saldirdi bende korktum ve kaçtım birdaha gormedim acaba nasil yorumlana bilir

Ruyada mutfak dolabı nın altından beyaz bir fare çıktığını gördüm sonra buyuk ve cok fazla hamam böceği gördüm babam hamam böceği ni elektirik süpürgesi ile süpürüyordu bu ne anlama gelir.

Ruyamda dersane gibi bir yerin tuvaletindeydik, arkadaşım sacimda kahverengi bir şey olduğunu söyledi, sacimdan almaya çalıştı, sonra hamam böceği olduğunu gördük ve bağırmaya basladik.

Rüyamda hamam bocegi evimizin salonunda once yuruyup sonra ustume dogru ucmaya basladı .Kafamın ustunden geciyoduki uyandım. Cevap yazarsanız sevinirim önemli benim icin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir