Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hamam Böcekleri Görmek

Rüyada hamam böcekleri neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda ayaklarıma hamam böcekleri geliyordu ( ama bu siyah olanlardan değil kahve rengi olanlardan ), hep savuruyorum, üstüme başıma gelmesinler diye, bir oraya bir buraya gidiyorlar, tekrar üzerime doğru gelmeye başlıyorlar. Beyaz bir tabağın üstünde de karıncalar vardı. Sonra birileri 10, 01 sayısını yazıyorlar, bu ne acaba falan diye düşünürken rakamın 1001 olduğunu söylüyorlar, sanki birileri “bin bir gece masalları” falan diyordu. Rüyamı kesik kesik hatırlıyorum ama rakamın yazılışını bariz gördüm 1001 şeklinde, yorumlamanızı rica ederim iyi çalışmalar. Gönderen Ayfer.

Rüyada hamam böcekleri görmek tabiri

Ayfer Merhaba, rüyada hamam böceği görmek ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak gençleşmeye, yenilenmeye ve temizlenmeye ihtiyacınız olduğunu işaret eder. Rüyada tabak görmek iyi, hayırlı şeyler olarak yorumlanır. Yüksek mevki sahibi biri ile görüşme yapmaya, sevince, feraha delalet eder. Tabağın beyaz olması bunun hayırlı olduğunu gösterir. Rüyada on sayısı görmek, 10 rakamı görmek büyük maddi gücü ve kazançları simgeler. Aynı zamanda hukuk ve adaleti ifade eder. Rüyada bir sayısı, 1 rakamı görmek durgunluk, bireysellik yalnızlık, ego, liderlik, özgünlük, başlangıç ve bir kazanmayı simgeler. 1 rakamı daha yüksek bir manevi gücü işaret eder

1001 sayısı aynen rüyanızda olduğu gibi 10 ve 01 sayılarından oluşmaktadır ve iki anlamın bir arada değerlendirilmesiyle mesaja ulaşılabilir. Rüyanın unsurları: hamam böceği, beyaz tabak, karınca, 10, 1, 1001, bin bir gece masalları. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hamam Böcekleri Görmek” için 2 yanıt

Ben kuzenimle birlikte camideyim, bir tane küçük kız çocuğu var, kuzenimle yan yana saf tutucağız, aramıza giriyor, babası çağırıyor “gel buraya” diye “kızı” gitmiyor Kız sonradan. Bizim kuzen namaza duruyor ben de kıza bakıyorum namazı bitiyor kuzen kız diyor ki yanlış okudun öyle olmaz diyor ve bir anda dua okumaya başlıyor namaz surelerini ama bu arada bana bakarak okuyor sonra Kız gidiyor ve üstümde Hamam böceği görüyorum kuzenim Hamam böceği var Camideyiz üstümdem silkeliyorum ama yakalayamıyorum böcek kaçıyor ve rüya bitiyor yorumunuz nedir.

Arif merhaba, rüyada camide olmak rüya sahibinin kazalardan, belalardan, kötülükten uzak duracağına ve emniyette olacağına delalet eder. Gördüğün küçük kız çocuğu ise şu anda yaşadığınız bazı sıkıntıların yakında sona ereceğine, berekete kavuşacağına işarettir. Rüyada hamam böceği görülmesi ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak gençleşmeye, yenilenmeye ve temizlenmeye ihtiyacınız olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir