Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam ne manaya gelir?

Bu gece rüyamda iş yerinde hamam gördüm, kendimi iş yerininde hamama girerken görüyorum, hamam değişik kabin kabin, hamamın içi pislenmiş, temiz bir kabin arıyorum, ararken bir kabinden iş yerimizde çalışmayan ama mahalleden tanıdığım biri çıkıyor, orasının temiz olduğunu görüyorum ve oraya giriyorum.

Fakat yanıma havlu almamışım, iş arkadaşlarımdan bir tanesini telefonla arıyorum, üst kattaki soyunma dolabımdan havlularımı getirmesini istiyorum, oda getiriyor, mahalleden tanıdığım kişide “amcam belediye başkanlığına aday, amcamın rakibi olan şahsın akrabası onun kabinden çıkarken gördüğümde de zaten o pis yerde duş almaz” diyerek onun çıktığı kabine girdim.

Takma isim : ahmet
Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : ahmet
Anahtar kelime : ahmet

Rüyada hamam görmek yorumu

Rüyada hamam görmek gerçek yaşamınızda bir borç, sıkıntı, keder veya işlerin yolunda gitmemesi, piyasanın durgunluğuna işaret ederken sizin bu durum karşısında oldukça karamsar olduğunuzu simgeler.  tabiri de aynı manadadır.

Rüyada hamama gitmek

Rüyada hamama gitmek, rüyada hamama girmek ya da rüyada hamamda olmak sıkıntılarından kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi simgeler, hamamda yıkanırsa bunların yakında biteceğini işaret ederken yıkandığını görmezseniz bunların bir süre daha devam edeceğini temsil eder.

Rüyada temiz hamam görmek

Rüyanızda temiz bir hamam görmeniz ya da ona girmiş olmanız gösterdiğiniz üstün gayretlerin karşılığını alacağınıza ve kısa sürede üzerinizdeki borç yükü ya da diğer sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada pis hamam görmek

Kirli hamam veya hamamın pis olduğunu görmek üzerinizdeki gam ve kederden kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi gösterirken, onlardan bir süre daha kurtulamayacığını simgeler.

Hamam hakkında diğer yorumlar

Hamamda ılık su ile yıkanmak, sevinç ve mutluluğa, borcunu ödemeye veya günahlardan arınmaya delalet eder. Hamamda soğuk su ile yıkandığını görmek, rüyayı gören hasta ise sağlığına kavuşmaya, sağlıklı ise bu sıhhatini sürdüreceğine işarettir. Kaynar su, çok sıcak su ile yıkandığını görmek tövbeye, vicdan azabından kurtulmaya işarettir. Hamama elbise ile girmek, elbiseyle yıkanmak, hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğine işaret olup, bu şekilde davranmaya devam ettiği sürece işlerin düzelmeyeceğine delalettir.

Hamamda kadın ile erkek bir arada yıkanmak, reel yaşamda başına bir musibet geleceğini, kötü işler yaptığını temsil eder. Erkeğin kadın hamamına ya da kadının erkek hamamına girmesi, haramı işaret eder, haramdan uzak durmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada kurna görmek iyiye yorumlanmaz, işlerin kötüye gitmesi ve sağlık sorunları yaşamak olarak yorumlanır.

Rüyada bir natırın sizi kendisini görmek ibadetlerinizde ihmalkar davrandığınızı işaret eder. Rüya natır olmak, natır olduğunu, hamamda başka insanları yıkadığını görmek yakınınız büyüklerinizi incittiğini, onları arayıp sormadığını işaret eder. Natır nedir, natır kime denir Bayanlar hamamında çalışan ve kadın müşterileri yıkayan bayan işçi.

Rüyada hamam görmek konusundaki diğer yorumlar

( internetten derlenmiştir)

Hamam yaptırmak kötü bir iş yapmaya, hamamın kapı ve pencerelerini açmak üzüntü ve kederin gitmesine, hamamda kadın erkek birlikte yıkanmak musibet ve fenalığa, hamamı mesken edinmek kötülüğü meslek edinmeye, hamam bazen eş, kız kardeş yahut kadın cihetinden gelecek meşakkate, hamamcı olduğunu görmek güzel bir kadınla evlenmeye, kadının hamamcı olduğunu görmesi emrindekilerin ıslahı ile uğraşmaya, hamamcıyı görmek üzüntü ve sıkıntının gitmesine ve borcunu ödemeye delalet eder. Rüyada bir hamam gördüyseniz, bu, sağlık için bulunduğunuz ortam ve kişilerden bir süreliğine uzaklaşacağınız anlamına gelir. Yeni arkadaşlıklar olarak da yorumlanabilir.
Hamam sıcak, sabunlu ve buharlı ise sıkıntı, büyük derttir. Sabunsuz, buharsız, temiz suyu akan hamam ise sıkıntıların geçeceğine işaret eder. Rüyada hamam yapmak veya tamir etmek hayır degildir. Bir hamamın yıkıldığını görmek ise hayırlıdır. Mahallesinde hamam olduğunu görmek, o civarda bir fahise kadının bulunduğuna işarettir.

Hamama girdigini gören, hamamın sıcaklığı derecesinde, kedere ve sıkıntıya ugrar. Hamamda bir yerden bir yere gittiğini gören halden hale girer, iyi ve temiz bir yerden kötü ve pis bir yere gelmek, iyi halden kötü hale ve aksi de bunun aksine işarettir. Hamamda yalnız kaldığını gören, kadınların diline düser. Elbisesi ile hamamda bulunduğunu gören annesi, kız kardesi veya yakını bir kadın yüzünden sıkıntıya düser. Hamamın kapısına kadar gelip içeriye girmedigini gören, bir adamla KAVGA eder.
Hamamda bir şeyinin çalındığını gören, hükümete karşı davacı olur ve dava açar. Hamama girip, orada kalmaktan zarar görecek kadar soguk olduğunu görmekte hayır yoktur. Hamam temiz ve SICAK soguk suyu bol ve sıcaklığı orta derecede olup kendisi de temiz olursa, böyle bir rüya daima iyidir.
Hamama girip her tarafı pis görmek, kederin fazlalığına, Hamamda kadınların avret mahallerini açik görmek dinsizlige ve suç isleyecegine işarettir. Ebu Said El Vaiz e göre; hamam iyilik evidir. Oraya girdigini gören, kederli ise, Allah in (C. C. ) izniyle feraha çikar. Hamamda gusül ettiğini gören, sıkıntıdan ve kederden kurtulur. Hamama girip orada içeriye girmesi yasak olan bir şeye rastladığını görmek, eğer bu iyi bir şey ise, zarar yoktur. Eger fena ve mekruh bir şey ise hayırsızdır.
hamamın kapısını, penceresini, camini aç mak, kederin azalmasina işarettir. Hamamda kandil yaktiğini veya yandigini görmek hayır degildir.
Abdulgani Nablusi (RA) e göre: rüyada hamama girip çok SICAK su ile yıkandığını gören kedere ve vehme düser veya hasta olur. Hamamda bir içki meclisi kurdugunu gören, bir kadinla zina yapar, bu da halk arasında isitilir. hamamın halvetine girip muslugun akmakta olduğunu, bunu kapatmak istedigi halde kapanma digini görmek, karısının başka biri ile ilişki kurduguna ve kendisi bunu engellemek istedigi halde basaramadigina, kurnadan tasan SICAK sularin akip gittiğini görmek, karısı ile aralarinda KAVGA olmasina delalet eder. Bir hastanin hamama girip yikanarak çiktiğini görmesi, hastaliktan kurtulmaktir. Mahkemede davasi olan bir adam hamama girip yıkandığını görse davasini kazanir. Hamamda ayagi kayar, yahut bayilir veya orada kalip çikamazsa bu davayi kaybeder.
Hamama elbisesi ile girdigini görmek keder, zorluk ve hastaliktir. Hamama su yolundan veya PENCERE den girdigini görmek, bir fahisenin evine girmektir. Hamamda vahşi HAYVANLAR veya hasarat ile birlikte bulunduğunu gören, fahisenin yanında bir takim kötü kisilerle birlikte bulunur.
Hamama girip pak ve temiz ve gusül ederek çikan hidayete ulasir veya borcunu ödeyip kurtulur veya Allah in (C. C. ) affina nail olur. Bu rüya sahibi bekar ise evlenir, fakir ise zengin olur. Hamamda elbisesi ile yıkandığını gören, adi çikmis bir kadina aşık olur veya borca girer. hamamın SICAK halvetinde elbisesi ile ve avret yeri açik olarak bir ölüyü görmek, onun ahirette azapta olduğuna, üzerinde güzel elbise ve güzel KOKU sürmüs ise ve bu halde hamamdan çikiyor görmek, af ve gufran yolunda olduğuna işarettir. Hamamda, erkek KADIN karışık yıkandığını görmek, halkin iş yan halinde bulunduğuna, asayışın bozulduguna, bir rivayete gö re de, o yerde KADIN ve erkek birbirlerine karşı çok kızgin olduklarina ve birbirlerine fenalik yapacaklarina delalet eder. hamamın suyunun kana dönüstügünü, herkesin bu su ile yikandiklarini görmek, orada hükümetin halka zulüm ettigine, yahut seriat dişi isler yapildigina delalet eder. Hamamda türkü söyledigini gören, cevabini alacagi fena bir söz söyler. KARANLIK hamam, zindan, hamamın su hazinesi de hirsiz kadinla yorumlanir.

“Rüyada Hamam Görmek” için 3 yanıt

Merhaba rüyamda hamama giriyorum, giriş normal bir görüntü, erkekler var giyinme ilk vs, yıkanma yerine gidiyorum, girişin arka tarafı ve eski sütunlarla dolu ve eski Roma filmlerindeki gibi tarihi bir yermiş güya ve açık hamam. Akşam gökyüzünde ay dolunay şeklinde, orayı ay aydınlatıyor, orada da başka bir erkek var, yikanmislar yanında kadın mi var orayı tam hatırlamıyorum. Çıkıyorlar güya ben bu arada berrak su akıyor, sütunların bazıları yerde duruyor, akan suyun altında kalıyor, havuz gibi. Ben de suyumu hazırlıyorum aya bakıyorum o anda yanıma köpek geliyor ve tok bir sesle bana “ne işin var” diyor, hatırlamıyorum “zina yapıyorlar burada” dediğini hatırlıyorum sadece, öyle uykudan uyandım, mekan beni baya etkilemişti rüyamda.

Hazar merhaba, rüyanı gayet detaylı bir şekilde anlatmışsın ama hakkında bilgi vermeyi unutmuşsun. hakkında bilgi olmadan sağlıklı yorum yapılamaz, sadece genel bilgi verilebilir ki zaten o bilgiler site yer almaktadır. Rüyada ay görmek sayfası sana yardımcı olabilir.

kolay gelsin Rüyamda annemlerle birlikte bir otelin kaplıcasına giriyoruz otelin kaplıcasında çeşit çeşit turşu yapıyorlar ama istemiyorum da yemiyorum da daha sonra annemler yıkamaya geçiyorlar ama kadınların içinde bir de erkek var Ben ise Orada bulunan bir görevliden bikini istiyorum Denize gideceğim diye nolur tabir eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir