Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hamama Gitmek

Rüyada hamama gittiğini görmek ne demek?

Arkadaşlarımla hamama gitmeye karar verdim ama arkadaşlarımın var olduklarını biliyorum orada ama yalnız gibi hissediyorum. O anda kendimi hamamda sıcak havuzun yanında buluyorum ve havuza girmeden önce duş alacağım aklıma geliyor, duş alıp almadığımı hatırlamıyorum.

Havuzun kenarındayken yüksek bir ses “peygamber efendimiz” diyor ve sanki orada ikimiz kalıyoruz. Peygamber efendimiz siyah çarşafla her tarafını kapamış ve bana yavaş yavaş yüzünü gösterdi, başını tamamen görüyorum ama yüz ifadesi normal, gülme ya da kızgınlık ifadesi yok ve o anda gireceğim havuzun üstünde iskeleye benzer beton sütun oluşuyor ve üstünde kırmızı kefen içinde iki insan uzunluğunda ölüler beliriyor.

Peygamber efendimiz ve suretlerini görmediğim arkadaşlarımla birlikte onları taşımaya başlıyoruz taşırken bitaraf kayıyor ve ben alttan tutun diyorum ve peygamber efendimiz beni dogruluyor alttan tutun diyor ve onları alıp kapalı bir kapının önüne koyuyoruz ve peygamber efendimiz o kapının üstündeki duvara sarmaşık çiçek resimleri yapıp kayboluyor ve ben o kapıyı açıp içeri girdigimde bir sınıfla karşılaşıyorum örenciler sıralarda ders çalışıyorlar ve orada rüyam bitiyor. Bu rüyamı sabah öğlen arası gördüm. cinsiyetim erkek yaşım 24 bekarım fabrikada çalışıyorum.

Rüyada hamama gitmek neye yorulur?

Görmüş olduğunuz rüya çok kıymetli bilgiler sunmakta, hayırlara işaret etmekte ve bir iç arınma yaşayacağınızı, bu arınmadan sonra kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissedeceğinizi ve işlerinizin yoluna gireceğini temsil etmektedir.

Rüyana başlığı veren rüyada hamama girdiğini görmek sıkıntılarından kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi simgeler, hamamda yıkanırsa bunların yakında biteceğini işaret ederken yıkandığını görmezseniz bunların bir süre daha devam edeceğini temsil eder. Bu konuda detaylı açıklama rüyada hamam görmek sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Hamama Gitmek” için 3 yanıt

Rüyamda hamama gidiyorum, ortadaki hamam taşına kurutmak için yıkanmış bir sürü erkek tişortü serilmiş. Bunun manası ne olabilir? Kendi hakkımda bil vermem gerekirse; bu arada çok zor sıkıntılı günler geçirmekteyim maddi ve saglık sorunlarım var. iyi günler dilerim.

İnci merhaba, rüyada hamama gitmek kişinin sıkıntılarından kurtulmak için çaba sarf ettiğini simgeler, hamamda yıkanırsa bunların yakında biteceğini işaret ederken yıkandığını görmezseniz bunların bir süre daha devam edeceğini temsil eder. Rüyanızda bu konu net olarak belli değil ancak siz hamam taşında kurumak için serilmiş, yıkanmış erkek tişörtleri görüyorsunuz ki bu her şeyin iyiye gideceğini, sıkıntıların sona erip feraha kavuşmayı temsil eder, bakınız rüyada tişört görmek sayfası. Burada önemli bir konu var, tişörtleri temiz hale getiren (yıkayan) bir başkası / başkaları. Bu durum sizin feraha kavuşmanızda birinin vesile olacağı anlamına da gelir.

Rüyamda ilk kadınlar hamamına gidiyorum, orada bir yerde oturup bekliyorum, sonra oradan çıkıp erkekler hamamına gidiyorum, içerisi çok kötü kokuyor, sonra dedemin arkası bana dönük ama çıplak şekilde yıkandığını görüyorum, koşarak çıkıyorum. Sonra üzerimde bornozla havuza atlıyorum, yüzüyorum yüzüyorum daha sonra bornozun cebinden telefonum çıkıyor. lütfen yorumlayın iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir