Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Hamburger Görmek

Rüyada hamburger görmek ne demektir?

Rüyamda eski sevgilim ile neresi olduğunu hatırlamıyorum ama bir hamburgerciye gitmişiz, bahçe gibi bir yer var ve dışarıda sadece biz oturuyoruz, diğer müşteriler dışarıdaydı. Etraf yeşil idi, çok güzel çiçekler vardı. Masamızda hamburger, patates vardı ve ikimiz de cola içiyorduk ama o hamburgerini yememişti, sadece ben yiyorum.

Ona neden hamburgerini yemediğini soruyorum, cevap vermiyor. Sonra doydum, oda yanımdan kalktı karşıma oturdu, sadece patatesini yedi, sonra bana da patates yedirdi, benim colamdan içti. Arkasından bende ona onun kendi colasını uzattım, oda kendi kolasını içti. Daha sonra benim küçük erkek kardeşim yanımıza geldi ancak eski sevgilim ondan rahatsız oldu ve “nereden çıktı bu şimdi” gibisinden bakış attı. Kardeşim ise yanımızda oturdu ve gitmedi, lütfen yorumlar mısınız rica etsem?

Rüyada hamburger görmek nasıl yorumlanır?

Sinem merhaba, görmüş olduğun rüyanın temel ögesi eski sevgilini görmek olup, bu konuda çok detaylı açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında anlatılmıştır, lütfen incele.

Rüyada hamburger görmek, hamburger yemek, hamburger yediğini görmek kimi ihtiyaçları yeniden hissetmek için zihinsel, duygusal ya da fiziksel bileşenin eksik olduğunu gösterir. Rüyada hamburger satın almak, hamburger satın aldığını görmek bazı durum veya ilişkilerinizde tatminsizlik hissi yaşadığınızı ifade eder. Rüyada hamburger pişirmek, hamburger pişirdiğini görmek, hamburger hazırlamak detaylara değil büyük resme bakmanız gerektiğini, tecrübe ile bunları nasıl öğrenmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada hamburgerciye gitmek rüyayı görenin bir durum karşısında veya yaşadığı ilişkilerinizde mutsuzluk duyduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir