Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hamile Avukat Görmek

Rüyada hamile avukat görmek ne demektir?

Sayın Yorumcu, öncelikle hakkımda kimi bilgiler vereyim, rüyamın daha anlaşılır olmasını sağlayacaktır diye tahmin ediyorum. Adliyede katip olarak çalışmaktayım, işim gereği bir çok avukatla içli dışlı vaziyetteyim, rüyam da bu hususla ilgili.

Rüyamda adliyemizin kantininden geçerken, kantinde oturmakta olan bayan bir avukatın hamile olduğunu ve ben geçtiğim sırada sancısının tuttuğunu, doğum yapmak üzere olduğunu gördüm, hemen yardımına koştum. Etrafta bir çok insan olduğu halde yardım etmesi gereken kişi ben mişim gibi herkes benim liderliğimde hareket ediyordu.

Hemen adliyenin dışarısına çıkıp bir minibüs durdurdum, hamile birisinin olduğunu ve hastaneye yetiştirmemiz gerektiğini söyledim. Şoför durumu anlayışla karşıladı, araçta bir iki kişi daha vardı onlar da sesini çıkarmadı, arabasını hazırladık, ancak ben yine de şoförün mağdur olmaması için yolcu parası olarak 10 TL verdim. Daha sonra hamile olan avukat hanımı hastaneye kavuşturduk. Bu esnada kocasına da haber vermek gerekir diye düşündüm ve (karı koca avukatlar tabi bu şahıslar) avukat kocayı arayıp durumu bildirdim.

Ayrıca gerçekte bayan olan avukat yeni doğum yapmış birisi. Açıkçası hamilelik hakkında rüya yorumlarına ve avukat hakkında rüya yorumlarına baktım lakin ikisinin bir arada ne anlama geleceğine dair tam bir yorum getiremedim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada hamile avukat görmek yorumu

Merhaba, kendiniz hakkında hiç bir bilgi vermemişsiniz, cinsiyetiniz, yaşınız, medeni durumunuz gibi.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılarınızın olduğunu ancak kimi gelişmeler sonucu, hayatınızda bir şeylerin olumlu yönde seyretmeye başlayacağını simgelemektedir. Avukat sıkıntıyı gösterirken onu hastaneye yetiştirmeniz, doğum yapması yeni başlangıcı, sıkıntıların bitmesini simgelemektedir.

Rüyada avukat görmek, bir sıkıntının kısa sürede çözülemeyeceğine, zamana kalacağına işaret eder. Rüyada dogum yapan bir insan görmek sıkıntılardan kurtulmak, rahatlamak anlamlarına gelir. Rüyanın unsurları: bayan avukat, kantin, hamile, doğum sancısı, adliye, minibüs, para vermek.

“Rüyada Hamile Avukat Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda annemin hamile kaldigini ogreniyorum. Yanliz babam vefat edeli 10 yil gecti. Bu ruyayi 2. Gorusum 2 ay aralikla gordum. Ne anlama geldigini yazarsaniz sevinirim

Merhaba Hayri.
Eğer bu rüyayı görürsen demektir ki bu rüya sana bir şey anlatıyor.Bence dikkatli ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir