Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek ne demektir?

Merhaba, rüyamda 4 erkeğin hamile olduğunu oldum, bunlar kuzenlerim idi. Yengemle konuşuyorduk . Bana dedi ki “inşallah ayrılmazlar yoksa bu kadar çocuğa kim bakacak”, bende çok üzüldüm. Uyandım bu rüyanın üstüne, tekrar uyuduğumda çok üzgündüm ve ağlıyordum, yüzüm düşmüştü. Ağlamamak için zor tutuyordum kendimi. Benimle birlikte ağlayan çocuklar vardı, teşekkürler

Kimden: ecem
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: karışık. genellikle mutlu
Anahtar kelimeler: hamile erkekler, ağlayan çocuklar

Rüyada hamile erkek görmek neye yorulur?

Ecem merhaba,

Hamile erkek görmek kişisel yönden olgunlaştığınızı, gelişme kaydettiğini temsil ederken gerçek yaşamda şaşırtıcı olaylara karşı artık hazırlıklı olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hamile Erkek Görmek” için bir yanıt

Merabalar rüyamda boşandığım kocamı gördüm, kocam hamileymiş “bu nasıl olur” dedim “erkek nasıl hamile kalır” dedim “artık oluyor böyle şeyler yıl olmuş 2045 annesi de sensin” dedi bana, şok oldum rüyamda hala inanamıyorum böyle bir şey olabileceğine ve ağlamaya başladım “istemiyorum ben” diye “sen olmasan da olur” dedi bana, birden ortam değişti böyle bir kuyu var yanımda, içine eğilip baktım dibi kurumuştu ne anlama geliyor bu gördüklerim. 54, Kadın, Boşanmış, Emekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir