Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hamile İnek Görmek

Rüyada hamile inek görülmesi neye delalet eder?

hamile inekMerhaba. Bunu başka bir gün gördüm. Bu sefer köye babannemin yanına gitmiştim dışarıda otururken bir inek geldi ve oturdu sonra meğer hamileymiş 2 tane doğurdu yani yavrusu oldu. Ben bu rüyaları netten araştırdım ama net bir şey bulamadım yorumlarsanız sevinirim. 20. 12. 2009 / 22:49 tarihinde gönderilmiş

Rüyada hamile inek görmek nasıl yorumlanır?

Doğum yapmak, doğurmak, dünyaya yeni bir canlı getirmek yeni başlangıç demektir. Rüyada gördüğünüz doğum yapan inek yaşamınızdaki yeni bir başlangıcı, yeni bir dönemi ifade etmektedir. Doğan yavruların 2 adet olması 2 farklı konuda yaşamınızda değişilik, gelişme olacak anlamındadır.

Bu rüya herhangi bir şeyin bitimini ve yeni bir başlangıcı temsil eder. Hayatınızda belli bir alanda kesin bir değişim yaptığınızı temsil eder, yani şimdiye kadar takip ettiğiniz eski bir yöntemi veya hayat tarzını bırakarak yeni bir şey yapmaya başlamak şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Hamile İnek Görmek” için 5 yanıt

rüyamda bir ineği sabaha kadar yavrulamasını bekledim ve yavrularken ben yardımcı oldum ve ineği ben yavrulattım yalnız doğan buzayı bir bebeğin poposuna vurarak ağlatgmaya çalıştığını ben buzaya uyguladım

ben rüyamda doğum yapan inek gördüm, sabaha kadar ve tam yavrusu üstüme düştü doğum esnasında, çok merak ediyorum acaba ne anlama geliyor. cevap bekliyorum lütfen.

Ruyamda iki tane yan yana inek vardi birisi hamileydi ve diger inek hamile olanin karnina vurdu karni yarildi. Sonra babam geldi buzagi inegin karninda degildi yere dusmustu ama yasiyordu. O buzaginin yanindada 2 tane kedi enigi kadar daha inek buzagisi vardi.

Lutfen tabir edermisiniz ruyami. Tesekkur ederm.

ruyamda köydeyim ve annemlerin ikitane inegini doğurtuyorum bunun yorumu nedemek öğrenmek istiyorum

Rüyada bir hayvanın doğum yaptığını görmek
Rüyamda bir hayvanın doğum yaptığını gördüm ama hayvanın başındaki tuvaletini tutmasını söylerken hem doğum oldu hemde büyük abdestini yaptığını gördüm. İlk defa böyle bir şey görmüş olmam şaşırttı. Ne demek bilmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir