Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi ne demektir?

Merhabalar. Malumunuz sınav haftası, ders çalışmak derken dün gece uyuyakaldım ve rüyamda bir gri bir kedi benden kaçıyordu, yakaladığımda sevmeye başladım ve bana patileriyle hamile olduğunu ve dört tane erkek yavru olacağını gösteriyordu. Ben kedileri çok seven biriyim. Rüyamı tabir edebilir misiniz ? İpuçları gri kedi, kedi sevmek, kedi patisi, erkek yavru kedi. 15. 05. 2012 / 21:32 tarihinde gönderilmiş

Rüyada hamile kedi görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyanız sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi işaret etmektedir. Zaten sizde yazmışınız “sınav haftası”. En azından sevdiklerinize yoğun olduğunuzu söyleyip, onların gönüllerini almalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hamile Kedi Görmek” için 5 yanıt

rüyamda öümden grı renkte hamile bır kedı geçtı…çok tuhaf hıssettıp..merak ettım bır anlamı bvarmı..teşekkürler

Rüyada hamile kediler görmek
Rüyamda 2-3 tane karınları kocaman olmuş hamile kediler gördüm. Sokaktayız ama kocaman tırlar var, tırların arasında dolaşırken birden sokağın ortasında hamile kedilerden birinin doğumunun başladığını görüyoruz. Telefonumu alıp hemen bu olayı kameraya çekmeye başlıyorum. Kedi yüzüme bakıyor, o arada yavru kedi yerine başka bir şey çıkıyor, peşine devam ediyor doğuma diğer yavruları doğurmak için. Ama kesinin surat ifadesinde acı var.
Yaş:34
Cinsiyet: bayan
Medeni durum: boşanmış
Meslek: özel sektör çalışanı

Rüyada hamile kedi görmek, kadınlar için kadınlık, annelik dürtüsünün doruk seviyelerine çıktığı bir dönemi, erkekler için daha sevecen, anlayışlı bir yaşam evresine girdiğini işaret eder. Onun doğum yapması bu dönemde ortaya bazı gelişmelerin veya yeni başlangıcın ortaya çıkacağını simgelerken kedi yavrusu dışında bir şey doğmuş olması bu gelişmelerin sizi çok şaşırtacağını, adeta şok edeceğini temsil etmektedir. Rüyanızdaki önemli ayrıntı kedinin doğumunu kameraya çekmeniz olup, buda anıların hayatınızda önemli bir yer kapladığını, anıların etkisinden kurtulamadığını işaret etmektedir.

Rüyam da anneannem in evinin giriş kapısına doğru elimde gümüş şekerlik gibi bir çukur tas içinde süt ile giderken önümde hamile sokak göründü. Bende acıyıp kedinin önüne sütü koydum. Kedi ürktü başta sonra bir iki yudum aldı geri çekildi sonra tekrar içmeye başladı. İçerken tasın içinden sarıya çalar renkte kertenkele çıktı. Kertenkele yi görünce ben biraz korkup geri çekildim. Baktım çevremde küçük sürüngen hayvanlar kertenkele gibi, kertenkelenin büyükleri ürkütücü sürüngenler süt dolu tasa doğru hareket ediyor hucüm ediyorlar nerede ise.bende korka korka üzerilerine basmadan zıplayarak uzaklaştığım süt tasına doğru giderken tasın içindeki sütün tamamen bitip tasın da içinde kocaman bir Balık görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir