Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hamile Öğrenci Görmek

Rüyada hamile öğrenci görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben 22 yaşında bir kızım. Rüyamda kız kardeşimin okulunun oralarda geziniyorum. Büyük yeşillik alanı var. Sonra birden bir hamile öğrenci görüyorum Ve yanında da iki kız öğrenci var. Hamile öğrenciye zorla zararlı şeyler içiriyorlar ve yediriyorlar. Sonunda da zorla hap verecekler. Hamile öğrenci direndi, istemiyordu o hapı, hapı ağzına doğru bastırarak yere yatar gibi oldu, karnına da bastırıyor, bir öğrenci hapı yedirdi ona, “çiğne, ye” dedi, oda korkudan yedi. Sonra o iki öğrenci kaçtı. Hemen yanına gittim, yerde bayılmıştı. Yardım aradım, telefonum yoktu ilk yardımı arayamadım. Koşuyorum, etrafa bakınıyorum. Tanıdık bir arkadaşımın erkek kardeşini gördüm ismi Hacı. Ondan yardım istedim. Telefonunu ver dedim arayayim. Vermedi acelem var dedi. Hala ariyorum birden iki ogretmen gordum.

Hemen onlara dogru kostum. Yukarıda hamile birisi yatiyor. Olayi anlattim onlara. Gozlukluydu birisi hatta. Sonra aradim ve hamile ogrenciye gittik hep beraber. Geldik ve hamile ogrenci uyandi ve hic birseyi yoktu, ben iyiyim dedi durdu. Hastane arabalari geldi sesli geldiler. Babami aramaliyim dedi ogrenci. Ben ararim dedim. Ilginci olan rüyada haciyi haric hic kimseyi tanimiyordum ve gormemistim. Hamile kizin kocaman bir beni vardi yanaginda sarisindi ve onunda gozlugu vardi beyaz tenliydi. Bu rüyanin anlami nedir. Iyi günler

Rüyada hamile öğrenci görmek neye yorulur?

Rüyada hamile görmek kadınlar arasında sık görülen bir rüyadır ve hayatı nasıl algıladığınız hakkında bilgi verir. Rüyanızdaki olaylara bakılırsa, sizin hayatı kolay algılamadığınızı, karışıklık içinde olduğunu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hamile Öğrenci Görmek” için 2 yanıt

Eskiden hoşlandığı çocuktan hamile kaldığını görmek
Merhaba, ben ruyamda eskiden hoslandigim cocugu gordum, bizim eve gelmisti ve ben ondan hamileydim. Surekli benimle konusmaya calisiyordu. (Biz 1 senedir gorusmuyoruz.) Yas: 19, Medeni Hal: bekar, İş: ogrenci, Ruh hali: sakin ve rahat.

Öykü selam, eskiden hoşlandığın çocuğu görmüş olman bazı pişmanlıklar yaşadığını gösterirken ondan hamile kaldığını görmen ise bunlara son verip, küçük meseleleri büyütmemek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir