Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hamile Olan Kız Kardeşi Görmek

Rüyada hamile olan kız kardeşi görmek neye çıkar?

Rüyamda evimin penceresinden dışarı baktığımda pekte birbirimizi sevmediğimiz eltim ve hamile olan kız kardeşimi gördüm. Yan komşumuz mevlit yapmış cemaatten çıkıyorlardı, bir anda evime geldiler, arkamı döndüm ön yargılı bir şekilde “geleceğinizi söyleseydiniz” dedim ama baktım eltimi taşıyorlar, bir kaç kişi “hamile, acil doğuracak” diye.

Çok şaşırdım ve öyle bir tepki verdiğime üzüldüm, bunu anlatmaya çalıştım, bilmiyordum diye gerçekte hamile değil çünkü. O esnada kapıdan cıkardılar babası da tutuyordu onu ve bana “hepiniz sahtekarsınız” gibi bir söz kullandı. Çok sinirlendim söylendim ne diyorsun diye o esnada annem beni sakinleştirmeye calısıyordu ölecekmiş yapma etme gibi. dahada üzüldüm inşallah bir şey olmaz helalleşmem lazım diyorum ama tereddütte ediyorum yine anlaşamıcaz konusamıcaz diye bu arada evimdede kardeşi ve bir kaç kişi hala bekliyordu ve o şekilde uyandım. Uyandıgımda sabah ezanı okunuyordu.net gördüğüm için biraz etkilendim açıkcası. yorumunu da merak ettim yardımcı olursanız sevinirim..

Rüyada hamile kız kardeşi görmek yorumu

Rüyada sevmediğiniz bir akraba görmek kötü bir kimse ise oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize ya da kısa sürecek bir hastalığa işarettir. Öte yandan rüyada kız kardeşini görmek sayfasını da okuma ilginizi çekebilir.

“Rüyada Hamile Olan Kız Kardeşi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kıştı. Kız kardeşim üzerinde kapşonlu bir mantoyla kucağımda ölüyordu. Düşen karlar yüzünü kaplamıştı, elimden bir şey gelmiyordu. üzgün ve çaresizlik içinde ısınması için yüzüne doğru üflediğimde bütün karlar eridi ve yanakları al al oldu. belki bir çare bulurum diye evimize kadar onu sırtımda taşıdım. evimizin önünde sırtımdan indirip yardım istedim. ne anlama geliyor merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir