Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olmak neye işaret eder?

İyi günler, ben İnternette gördüğüm rüyaya bir tabir ararken sayfanıza rastladım ve tabirleri beğenerek üye oldum. Lakin kendi gördüğüm rüya biraz farklı olduğu için ona tam olarak uyan bir tabir bulamadım. Ben 19 yaşında bir öğrenciyim ve kısa bir süredir görüştüğüm benden 6 yaş büyük bir kişi var. Onunla gelecekle ilgili kuşkularım var aslında, beni uyumumuz ve benim doğru kişi olup olmaması tedirgin ediyor.

İki gece önce rüyamda kendimi görüyorum. Annem arabayı kullanıyor ve ben yan koltukta oturuyorum. Arkada küçük erkek kardeşim oturuyor (13). Gittiğimiz yer kadın doktoru. Rüyamda karnımı tutuyorum ve hamile olduğumu anlıyorum şaşırıyorum ve görüştüğüm kişiden olduğunu anlıyorum. Çok rahat bir şekilde karnımdaki bebekten kurtulmak istiyorum ve bunun için şaşırıyorum. Annem tam hatırlamıyorum ama sanırım hamilesin demek gibi şeyler söylüyor. Ama korktuğum başıma gelmiyor oda çok rahat ve kızmadan hareket ediyor.

Doktora giriyoruz ve bekleme odasına geçiyoruz. Ben tanıdığım bir kızı görüyorum ve o beni görüp durumu anlamasın diye tuvalete gidiyorum. Kapının arkasında dinelip kararımı sorguluyorum ki o anda kardeşim kapıyı açıyor. O anda uyanıyorum. Bu rüya beni çok etkiledi ve yorumunuzu duymak beni çok mutlu edecektir. Şimdiden teşekkür ederim. Kullanıcı adım “frankfurt”

Rüyada hamile olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, annenizin araba kullandığı rüyanın ilk kısmı, gerçek yaşamınızda kararlarınızda annenizin büyük rolü olduğunu düşündüğünüzü, kararlarınızda daha fazla söz sahibi olmak istediğinizi simgelemektedir. Rüyanızda erkek kardeşini görmüş olmanız yakında müjdeli, güzel bir haber alacağınızı göstermektedir. Rüyada doktor görmek iş veya okul hayatınızda sizi kıskanan bir insanın olduğuna işaret eder.

Rüyanızın ana unsuru hamile olduğunuzu görmenizdir. Lütfen rüyada hamile görmek açıklamasını dikkatle okuyunuz. Bana göre bu, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada hamile olduğunu görmek genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamile olduğunu görmek kişisel yönden olgunlaştığınızı, gelişme kaydettiğini temsil eder.

“Rüyada Hamile Olduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada hamile olmak
s.a ben rüyamda hep sıklıkla gördüğüm şey hamile olmak emzirmek gibi şeyler görüyorum ki artık anlamı nedir bunun neye işaret bu ve bu arada bekarım nişanlıda değilim anlamı nedir lütfen cevap yazın.

Yasemin merhaba,
Rüyanızla ilgili geniş bilgiyi ve benzer onlarca rüyayı hamile rüya tabirleri sayfasında inceleyiniz. Kısaca söylemek gerekirse rüyada hamile olduğunu görmek, hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek
Rüyamda eşimle beraber hastaneye gitmiştik, doktor bana hamile olduğumu söylüyor ama ben inanamıyorum, eşimle birlikte ağlamaya başlıyoruz, sanki gerçek gibiydi, ikimiz birlikte doktora sarılıyoruz. Daha sonra doktor bana ultrason görüntüsü veriyor, orada minicik nokta gibi bir şey var “yeni bebek, işte küçücük” diyorum ki “ben hamileyim kız bebeğim olacak”. Bir arkadaşım var, o da şuan hamile “hemen o arkadaşımı aramam gerekiyor” diyorum haberi vermek için, doktor bana ilaç veriyor bebeğin gelişimi için, bende diyorum ki “arkadaşım bana demişti eğer bir gün hamile kalırsan doktor bana verdiği ilaçlardan sana da verirse sen para verip alma bende var ben sana veririm demişti” diyorum arayıp isteyeyim diyorum sonra uyandım ve çok etkilendim.

Selin merhaba, rüyanız iki açıdan ele alınabilir; birincisi bebek sahibi olmak düşüncesi zihninizi çok meşgul ediyorsa o zaman kişinin kafasını bir şeye fazla takmasının yansımasını gösteren birinci tür rüya olarak kabul edilir ve bir mesaj vermez.
İkincisi ise yorumlanabilir değerli bir rüya olarak kabul edilirse o zaman hayatınızda iyileşme, dert sıkıntı ve tasalardan kurtulma ve kişisel bakımdan olgunlaşma, hayata objektif bakmaya başlamak ve yaşamınızda güzel gelişmelere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir