Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hamile Olduğunu Ve Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu ve erkek bebek doğurduğunu görmek nedir?

Rüyamda hamile olduğumu ve beyaz tenli, çok güzel sevimli bir bebek doğurduğumu gördüm, ama kabullenemiyorum, aklıma gelen şey “ben bekarım nasıl doğururum, hiç biriyle ilişki yaşamadım, babam öldürecek beni, ne yapacağım” diyordum.

O bebeğe bakarken benim doğurmadığım ama benim bebeğime benzer bir bebek daha ortaya çıkıyor, sadece ten renkleri ayrıydı, ikinci bebek esmerdi. Babam gördüğünde bir şey demiyor, ben ise korkuyorum, ardından mutfağa gittim ve arka dişimin çürük olduğunu görüyorum, tam dokunucaktım ki dişim elime düştü. Bu rüyayı yorumlarsanız beni mutlu edersiniz, iyimi kötümü anlamadım.

İsim / Takma isim : aslı
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 18
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : çürük dişimin düşmesi ve erkek bebek doğurduğumu gördüm
Anahtar kelimeler : çürük diş, doğurmak, erkek bebek

Rüyada hamile olmak ve erkek bebek doğurmak nasıl yorumlanır?

Aslında bu tür rüyalar sitemizdeki bilgileri kullanarak sizlerin yorumlayabilmesi lazım. Hatta kimi durumlarda bizlerden dahi iyi yorumlayabilirsiniz, çünkü iç dünyanızı, duygu ve düşüncelerinizi en iyi siz biliyorsunuz.

Rüyada hamile olmak, hamile kalmak, hamile olduğunu, hamile kaldığını görmek, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada doğum yapmak, kendinizin veya bir başkasının doğum yaptığını, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarıda bahsettiğimiz toplantılara vs katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada diş çürüğü, dişlerinde çürük, çürümüş dişler, dişlerinin çürüdüğünü görmek, gerçek yaşamınızda sağlık ve / veya işinizin tehlikede olduğunu zannettiğini gösterir. Bu yanlış düşünceden kurtulmalı ve kötü kelimeler kullanmamalısınız.
Diş dökülmesi, gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Diş düşmesi, aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir. Bakınız diş  sayfası.

“Rüyada Hamile Olduğunu Ve Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ruyamda 4.5 yaslarinda yegenime benzeyen bir erkek cocugum vardi.evliyim cocugum yok.o cocukla beraber camurlu kotu yollardan uzerimizi kirletmeden hizlica kosuyorduk los bir yoldu tam gunesli guzel bir yere cikiyorken bir kadin geliyor etegimi aciyor ve ben basa donuyorum en son kadina defol git diye biseyler firlatirken uyandim.cok merak ediyorum lutfen acil cevap. ben kpss sinavina hazirlaniyorum birden ilk cocugum erkek olsun istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir