Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak neye işaret eder?

Hayır olsun demekle başlıyorum, rüyamda kendimi hamile imişim fakat haberimiz yokmuş, karnı ağrısı çekiyormuşum, doktora gidince hamile olduğumu öğreniyorum ve nasıl olduğunu bilmeden bebeğim karnımda ölmüş ve kürtaj olmaya gitmişim ve oda nasıl oluyorsa eşim beni hiç arayıp sormuyor ve yanımda değil.

Kürtaj olduktan sonra hem ona söyleniyorum kendi kendime, hemde işe gidiyormuşum ve bu arada bebeğimin cinsiyeti kızmış, bizim ikinci evliliğimiz ve ikimizinde ilk eşlerden bir er tane erkek çocukları var ve kız çocuğunu nerede olsa ikimizde seviyoruz, bu kadar hatırladığım kadarıyla, bana bu rüyamın yorumunu yapabilirseniz çok sevinirim, ilginize teşekkür ederim, iyi günler dilerim, yanıtı sabırsızlıkla bekliyorum.

Rüyada hamile olmak nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanız hakkında çok detaylı bilgi rüyada hamile görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada hamile olmak, hamile olduğunu görmek uyanık yaşamda önemsiz konular ve küçük sorunlarla gereksiz zaman geçirmek yerine  geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada düşük yapmak sanıldığının aksine güzel şeyleri, iyi gelişmeleri işaret eder, yeni bir dönemin başlangıcını gösterir. Rüyanızda kan olmaması bu anlamı güçlendirici etki yapmaktadır. Rüyada kürtaj olmak, kürtaj olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hamile Olmak” için 4 yanıt

Rüyada hamile olduğunu düşünmek neye işarettir
Ben hamile olduğumu düşünüyorum. Mide bulantım ve gaz varmış, Kesin hamileyim diye içimden geçiriyorum. Ve bir sevinç kaplıyor içimi. Eşime bu haberi verirken yanımızda annem var. Eşimin yüzü birden bir başkasının yüzü oluyor. Ve kafasını omzuma yaslayarak mutluluktan ağlıyor.
Sonra acaba hamile miyim yoksa ben mi öyle sanıyorum diye içime bir kuşku düşüyor. O sırada en büyük ve bekar ablamı yolda yürürken görüyorum. O da hamile olduğunu söylüyor. Biraz zayıflamış görüyorum. Endişeli ve kaygılı bir oraya bir buraya yürüyor. Ben bu habere seviniyorum. Tepelik bir yerde Kızkardeşim, annem ve ben oraya sonra geliyorum. Sofrada yemek yiyorlar. Kız kardeşim gidip kızımı alayım diyor. Yeğenim 2 yaşında

Rüyanızla ilgili bilgiyi hamile rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu bilgilerle benim bir yorum yapmam zor, çünkü rüyada çok fazla subjektif bilgi ve düşünce geçmekte.

Rüyamda ise kendimi hamile olarak gördüm, evli degilim bir erkek arkadaşım var ve ciddi düşünüyoruz, ailem biraz karşı, rüyamda o kişiden hamile kalıyorum, yaklaşık 4-5 gün sonra hastaneye doğum yapmaya gidiyorum, (bunu rüyada kendim söyledim cunku daha zamanı var diyorum ama bana zamanın geldiğini söylüyorlar) sedyeye kendim yatıyorum doktorun bana geldiğini görüyorum, elinde bir bıçak var karnımı kesecek zannediyorum, sonra birden kendimi doğum yapmış olarak buluyorum, her hangi bir sıkıntı yaşamadan hemde hemen ayağa kalkıyorum, karnım büyük değildi ama toplamda 10 tane çocuğum oluyor, 5 i kız 5 i erkek, sonra onları emziriyorum ama sütümde çok değil çocukların hepsi sakindi, biri hariç çok değişik davranışları vardı, sonra ben hepsini emzirip yataklarına yerleştirdim ve uyandım. sizce bunun anlamı nedir?

Cansu merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta sana fayda sağlamayacak boş konularla zaman kaybetmemek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir