Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Rüyada hamilelik testi görmek neye işaret eder?

Günaydın, rüyamda resmi olmasa eşimden ayrı olduğum halde hamile olduğumu test yaptırınca öğrendiğimi gördüm. İş yerime giderken minibüsten indikten sonra başım dönüp yere yığıldım, “biri beni görse bana bir şey olur çocuğum düşer” derken görüp geldiler, kalkım işe gittim, “iyiyim kalabalık karnım ağrıma başlıyor Allah Allah” diyorum, hamileyim niye karnım ağrıyor, tuvalete gidip geliyorum. Bir şey yok sonra başka bir yerde yine tuvalete giriyorum, 2 3 damla kanama görüyorum, diyorum “bebek düştü” öyle üzülüyorum, karın ağrısıyla da uyanıyorum. Hayırdır inşallah.

Rüyada hamilelik testi görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya hakkınızda önemli mesajlar vermekte ve yaşamınızda önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirmektedir. Bakınız hamile olduğunu görmek.

Rüyada hamilelik testi yapmak veya hamilelik testi yaptırmak rüya sahibi için yeni bir iş, yeni bir ilişki başlangıcı ya da yaşamın yeni bir aşamasına girme alameti olabilir. Öte yandan bu rüya gerçek yaşamda kişinin hamile kalma korkularını işaret edebilir.

Rüyanızın devamı ise:

Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyada kanama görmek ölüm korkusu taşımak, imanında şüpheye düşmek, inanç zayıflığı veya kendine güvensizlik duygusu ile açıklanır. Bu kısmın yorumu ise kendinize güvenip, üzerinizdeki gereksiz yüklerden kurtulduğunuzda yaşamınızın çok daha güzelleşeceğini göstermektedir. Rüyanın unsurları: hamile olduğunu görmek, gebelik testi, yere yığılmak, minibüsten inmek, işe gitmek, tuvalete gitmek, kanama, çocuk düşürmek.

“Rüyada Hamilelik Testi Görmek” için 8 yanıt

Gunaydin.
Ruyamda test yapiyormusum kuzenim yanimdaymis ve tuvalette oldugumu goruyorumm test hemen iki tane cizgi olmus ve cok mutluymusun test posetif diye kaynanamda girmis toalete demisim anne bakk posetief oda kafasini cevirmis ilginc bisey ama ben sevincten onu hic fark etmemisim hemen yukariya pinmisim ve kocamin edepsiz olan yerini gordum ciplakmis. Ve demisim bak hamileyim arkadaslarimda ordaymis

Rüyamda hamilelik testi yapıp hamile oldugumu ögreniyorum. Hemde ikiz bebekmiş normalde bekar biriyim ve öğrenciyim. bebegin ikiz oldugunu rüya işte marketten ögreniyordum bebegin babası eski sevgilimmiş ve rüyada onun duymamasını istiyordum. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Meloş merhaba,
Rüyanız hayatınızda önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirmektedir.

Rüyamda eski sevgilimle barışmış birlikte oturuyorduk. Ayrılmamızın üzerinden 6 ay geçti. Biz beraber otururken biri bizi görüp aile haber verdi, babam geldiginde bana çok kızmıştı, ardından market gibi bi yerden hamilelik testi alıp geldi ama o bilinen testlerden degil iplikli bir şeydi, karnımda bunu biraz gezdirdikten sonra hamile olmadığımı anladı. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Meloss merhaba,
Gönderdiğin rüyalar hep eski sevgilin, onunla birlikte olmak, hamile kalmak konuları hakkında. Bu durum eski sevgilini onunla birlikte olma fikrini zihninde yer edindiğini simgelemekte, görmüş olduğun rüyaları değersiz hale getirmektedir. Çünkü bir insanın kafasını fazlasıyla taktığı bir konuyu rüyasında görmesi o rüyanın bir mesaj vermediğini gösterir.
Son söz: ya eski sevgilini unutacaksın ya da unutamıyorsan gidip barışmanın, bir arada olmanın yolunu bulacaksın. Aksi halde sürekli onu rüyada görmek, birlikte olmak, hamile kalmak, ondan çocuk doğurmak ruh sağlığını bozar.

Merhaba ben rüyamda gebelik testi yapıyodum ve tek çizgi çıkıyordu hem seviyodum hem üzülüyodum çok garip bi rüyaydi nolur yorumlarmisiniz yaş 16 öğrenci bekar

Merhaba. Ben bekar bir bayanım. Rüyamda 3 tane hamilelik testi vardı üçünü de kullanıyordum ve sonuçları bekliyordum o ara uyandım ama evli olduğumu görmedim. Anlamı ne olabilir?

Ruyamda hastanedeyim, amcamin iki kizi da orada, bakiyorum konusuyoruz, bekar amcamin kizinin elinde gebelik testi var, evli olan amcamin kizi hamileymis cift cizgi gordum yas 21 evliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir