Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hamilelikte Kuma Görmek

Rüyada hamilelikte kuma görmek nedir?

Rüyamda annemlerin evine yakın bir yerdeyim. Esimi arıyorum telefondan, telefona kadın çıkıyor ben mineyim diyor guluyor. (diger tarafta da galiba esime bir seyler soyluyor) Kufur ederek esimi istiyorum hala guluyor, fena kufur ederek gene esimi istiyorum ve onun kim olduğunu soruyorum. Ben senin kumanim diyerek guluyor.

Bende binalara, evlere bakarak allahim bu doğru mu diyorum ve uyaniyorum. Ruya yorumunuzu rica ediyorum. Kadin (gebe), muhasebe, evli. Rüya unsurları : eşine telefon etmek, mine ismi, kuma getirmek, küfür etmek

Rüyada hamilelikte kuma görmek neye yorulur?

Rüyada kuma görmek güven eksikliği ve ilişkide sıkıntı işaret eder. Ancak gerçek yaşamanızda hamile olmanız nedeniyle bu rüya tüm yönleriyle incelenmelidir. Hamilelikte bayanlar büyük bir duygu yoğunluğu yaşarlar ve oldukça zor bir dönem yaşarlar. Bu duygu yoğunluğunu nedeniyle gördüğünüz rüyayı olumsuz yorumlamamak gereklidir.

“Rüyada Hamilelikte Kuma Görmek” için bir yanıt

Rüyamda annem ve babam ayrılmış, babam başka bir kadınla evlenmişti. Babamın evlendiği kadın yine annemdi ama ben başka bir kadın olduğunu biliyordum ve bu kadın hamileydi “midem bulanıyor başım dönüyor” diyordu, karnı da şişti, bende içimden “annem bu kadının hamile olduğunu duyarsa yıkılır” diyordum. Yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir