Rüyada Hamileyim

Rüyada hamileyim, bu neye işarettir?

Lutfen buna yanıt verin. Rüyamda hamileyim, karnimda ikizlerim var ama bir türlü dunyaya gelmek istemiyorlar, babaları orada yok, sadece annem ve yigenim hastanede benimle birlikteler. Hastanede saatler boyu doğum masasinda bekledim ama halen ikizler dogmak istemediler, canım sıkılıyor ve moralim buna çok bozuldu ve bir sigara yaktim icmeye basladim.

O anda yegenimle konusuyoruz, tam o anda doğum yapmaya basliyorum ve o anda uyandim, Rüyamda son hatirladigim şey sigorta policelerine bakiyorum, ondan sonrasini hatirlamiyorum. Buna yorum yapmak mumkun mu acaba ? Bü rüya Almanya’dan Seren tarafından gönderilmiştir.

Rüya unsurları hamile olmak, ikizler, doğum yapamamak, hastane, can sıkıntısı, moral bozukluğu, sigara yakmak, sigara içmek, hastanede sigara, sigorta poliçesi

Rüyada hamile olmak neye işarettir

Rüyada hamile olduğunu görürseniz, hamile olmak,  hamile olduğunu öğrenmek, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Yeşim06 dedi ki:

  Rüyada hamile olduğunu ve hamile olarak tura katıldığını görmek
  Rüyamda Ben hamileyim, hamileliğin son günlerini yaşıyorum, karnım burnumda, ha bugün ha yarın derken endişeleniyorum. (ben gerçek hayatta bekar bir genç kızım. hayatımda şu an kimse yoktur. )
  Bizimkiler “hadi köye gidelim” derken ben “ya yolda doğurursam” diye endişeleniyorum, sonra ne olduysa Bolu Abant turuna katılıyorum, tur halinde yüzlerce kişi arka arkaya yürüyüş yapıyorlar. Ben de yürüyeceğim deyip en arkaya geçiyorum, yürüyorum sonra yanımdakine acaba hamileler yürüyebilir mi diyorum yanımdaki de onlara soruyor, onlar da hamile bayanların yürümesi yasaktır diye dediklerini işitiyorum. Sonra orada uyandım. Çok etkilendim. Rüyamın anlamı nedir, Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
  Takma İsim: Yeşim06
  yaş:28
  cinsiyet: bayan
  medeni durum: bekar
  meslek: Yaşam koçu. Bir ofise 3. kişi olarak ortak oldum yaşam koçluğu hizmetine girdim.
  Ruh halim :Mutluyum .Yeni bir işe sahip oldum.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Sevgili yeşim, bu değerli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya reel yaşamındaki küçük sorunları büyütme, problemleri olduğundan büyük görme huyun yüzünden kendini yorgun ve bitkin hissettiğini, bazı şeylere bir mola verip iyice dinlenmek ve geleceğin hakkında daha isabetli kararlar almak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*