Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hamle Görmek

Rüyada hamle görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimin intihar etmek için deniz kenarındaki bir uçurumun kenarına çıktığını gördüm ve onu vazgeçirmek koşarak yanına gittim. Ancak yetişemedim ve eski sevgilim kendini aşağıya bıraktı. Ben hiç düşünmeden arkasından atladım ve birden kuş gibi süzülmeye, havada uçmaya başladım ve son bir hamle yaparak onu havada yakaladım ve paraşütle iner gibi yüksek bir ağacın üzerine konduk.

Ağaçtan düşmemek için ağacın dallarına sıkıca tutundum. Bir kadın ile genç yaşta oğlu bize yardıma geldiler ve onların yardımıyla ağaçtan indik. Yerdeki insanlar benim kuş gibi uçtuğumu ve sevgilimi kurtardığımı görmüşlerdi ve o kadar kolay uçmama inanmıyorlardı.

Rüyada hamle yapmak tabiri

Sercan merhaba, ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını okumanı istiyorum. Orada eski sevgiliyi görmenin aslında yaşadığın bazı pişmanlıkları temsil ettiğini göreceksin. Rüyada intihara kalkışan birini görmek rüyayı gören kişinin intihara kalkışan kişi hakkında bazı endişeler yaşadığını gösterir ve o kişinin özellikleri ve niteliklerini göz önüne alarak hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit ederek ona göre davranın şeklinde tabir edilir. Uçtuğunu görmek hakkında detaylı bilgi rüyada uçmak sayfasında yer almaktadır.

Rüyada hamle görmek bireysel güç artışı, kuvvetlenmek, makam sahibi olmak ve farklılık yaşamak anlamlarını simgeler. Rüyada hamle yapmak veya hamle yaptığını görmek hayatınızda  size fark yaratacak bir iş yapacağını ve bunun sonunda büyük başarılar kazanacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir