Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açmak ne demek?

Merhaba, Rüyamda hamur açıyordum, hamuru kaldırdım ve siyah kurtçuklar başını gösterip tekrar başlarını hamurun içine soktular. Bu rüyadan uyandıktan sonra tekrar rüya gördüm, bir gelin vardı evimde, çok üzgün stresli ve kederliydi. Evdeki herkes üzgündü, yani evde büyük bir keder vardı, düğün değilde cenaze varmış gibi.

Rüyamı yorumlar mısınız merak ediyorum ben anlam veremedim şimdiden teşekkür ederim. Ben 53 yaşındayım, bayanım. Gönderen: azragül.

Rüyada hamur açtığını görmek tabiri

Azragül merhaba, rüyanız çok önemli bir rüya olduğu için yorumlar alanından alıp özel rüyalar bölümüne taşıyıp, buradan cevaplıyorum. Hamur açmanız hayatınızı düzenlemek, yoluna koymak, dahada güzelleştirmek için çaba sarf ettiğinizi ancak içinizdeki ölüm korkusu ya da varlığını reddettiğiniz kimi problemlerin sizi için için yemesi nedeniyle arzuladığınız hedefe ulaşmakta zorluk çektiğinizi ifade etmektedir.

İkinci rüyanız ise çevrenizdeki bir çiftin mutsuzluğunun sizi olumsuz etkilediğini işaret etmektedir. Rüyanıza göre bu çiftin mutsuzluğunu gidermek, yardımcı olmak için bir şey yapamıyorsunuz. Rüyanın ana unsurları; hamur açtığını görmek, siyah kurtçuklar, evinde gelin, üzgün gelin, stresli gelin, kederli gelin.

“Rüyada Hamur Açmak” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda kapalı bir şemsiye gördüm fakat o şemsiye benim şemsiyem, gerçekte de öyle ama bir başkasının evinde unutmuştum onu, bugün almaya gidiyorum alıyorum. Sonra bir bakıyorum kendimi bir iş yerinde görüyorum, açılmış yufkalar yoğrulmuş hamurlar falan oluyor, sonra bende tezgahın altından geçeyim derken başıma değiyor hamurlar yufkalar, saçımda yağ oluyor gidip saçımı arındırmaya çalışıyorum. Bu ne anlama geliyor acaba? şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir