Rüyada Hamur İşi Yemekler Görmek

Hamur işi yemek ne demektir?

Merhaba, üzgünüm rahatsız ediyorum ama bir rüya gördüm hala etkisindeyim, annem öleli 2 sene oldu, onu rüyamda gördüm. Evimiz kalabalıktı annem çeşit çeşit hamur işi yemekler yapmış insanlarda ya düğün ya da ölüm var gibi evimize akın ediyorlar, hepsi tanıdığım eş dost ve yemeklerden yiyorlar.

Annem çok mutlu bana da ona yardim ettiğim için sevinip, yemeklerden bana da yedirdi, tadı hala aklımda ve bir arkadaşım gerek olduğunu düşünerek 4-6 tane ekmek getiriyor. Sonra elektrikler kesiliyor ama insanlar el lambalarıyla evimize gelmeye devam ediyor, lütfen yorumlayın. aysun, 20, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutlu.

Hamur işi yemek görmek tabiri

Aysun selam. Rüyanızın ana unsuru rüyada ölmüş anneyi canlı görmek olup bu konuda bilgiyi ölen anneyi görmek rüya yorumu sayfasında okuyabilirsiniz.

Hamur işi yemek, hamur işi lezzetli yemek yaptığını görmek çevrenizden, çalışıyorsanız amirlerinden, öğrenciyseniz öğretmenlerinizden büyük bir takdir alacağınıza işarettir. Lezzetli hamur işi yemek yediğini gördüyseniz yakında beklemediğiniz bir arkadaş grubuyla bir araya geleceğinize işarettir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir