Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Hamur Yoğurmayı Öğrenmek

Rüyada hamur yoğurmayı öğrenmek neye çıkar?

Rüyamda şişman, göbekli, siyah saçlı 45 yaşlarında, üzerinde mavi kısa kollu tşörtlü bir adam gördüm. Adam bana çok büyük geniş bir leğende hamur yoğurmayı öğretiyordu. “Gül benim yaptığım gibi hamuru yoğurmayı öğren” dedi. Bende öyle yaptım öğrendikten sonra mavi büyük leğen içine zeytinyağı koydu ve oradan elimizi zeytinyağına batırıp yoğrulan epeyce büyük hamurdan parçalar alıp beze yaptık avucumuzdaki zeytinyağında arkalı önlü çevirip kenara bıraktık.

Ben yoruldum, kollarım ağrıdı hamurdan parçalar almayı bıraktım, hamurun bir kısmı kaldı. Adam sinirlenip gitti. Bende yarmadan (bulgurun köfte yapımı için kullanılan çeşidi) hamur yapmaya ve ondan köfte elde etmeye çalıştım ama tutmadı dağıldı.

Adamın yanına gittim, onu annelerin bebeklerini taşımak için kullanılan kanguru şeklindeki taşıyıcıya asmışlardı.Taşıyıcı maviydi ve ağacın dalında asılı şekilde duruyordu. Bebekler gibi ayakları sallanıyordu başı öne düşmüştü. Yanında başka tanımadığım bir adam vardı onuda öyle asmışlardı. İkisi de ölmemişti. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim ; korku içinde aklı karısık

Rüyada hamur yoğurmayı öğrenmek tabiri

Gül merhaba, rüyada hamur yoğurmak veya rüyada hamur yoğurduğunu görmek rüyayı gören kişinin kendi gayreti sayesinde başarıya ulaşacağına yorulur. Tek başına atılım yaparak istediği konuma geleceğine işaret eder. Rüyada hamur yoğurmayı öğrenmek kişinin karşısındaki bir zorluğu nasıl alt edeceğini araştırdığını, bunun yollarını aradığını gösterir. Birinin hamur yoğurmayı öğretmesi ise gerçek hayatta bir kimsenin rüya sahibinin sorunlarını çözmenin yollarını göstereceğini, ona rehberlik yapacağını temsil eder.

Sonuç olarak gördüğün rüya gerçek hayatında karşına çıkan bir sıkıntıyı çözmek için gayret gösterdiğini, bunu kendin çözeceğini ve birinin sana bu konuda yol göstereceğini ifade etmektedir. Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada leğen görmek kişinin bekar ise güçlü bir evlenme arzusu duyduğuna ya da evleneceğine işaret eder, evli ise aile yaşamında güzelliklere işarettir. Rengini mavi olması ise bunların sonunda kişinin huzura kavuşacağına delalettir. Rüyada zeytinyağı görmek sağlık ve sıhhati işaret eder, rızk ve helal mal sahibi olmaya işarettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, bu meseleyi çözmeye çalışırken belki biraz zorlanacağını ancak bu esnada çok şaşırtıcı şeylere tanık olacağını ama sonunda bunu başaracağını ifade etmektedir.

“Rüyada Hamur Yoğurmayı Öğrenmek” için bir yanıt

Değerli dostlarım; rüyada hamur yoğurmak, leğen görmek veya rüyada zeytinyağı görmek hakkında bir rüyanız varsa rüyanızı ve rüyanın ardından olanları lütfen yazın, inanın bilgi paylaştıkça artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir