Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hamurdan Saç Çıktığını Görmek

hamurRüyada hamurdan saç çıkması ne demektir?

Merhabalar, annem rüyasında yoğurduğu hamurdan saç çıktığını görmüş ne olabilir anlamı? Rüyanın unsurları: hamur, hamur yoğurmak, saç görmek.

Rüyada hamurdan saç çıktığını görmek tabiri

Merhaba, bu çok kısa ancak bir o kadarda önemli rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Annenizin rüyasının iki ana teması vardır; hamur yoğurmak ve hamurdan saç teli çıkması.

Hamur yoğurmak , hamur karmak, hamur yapmak, hamur açmak, Rüyada Hamur yoğurduğunu görmek, gören kimse kendi gayreti sayesinde başarıya gidecektir. Tek başına atılım yaparak istediği konuma gelecektir manası taşır.

Hamurdan saç kılı çıkması ise annenizin pek çok başarılı özelliğine karşılık, başkalarının sözlerine, duygularına ya da eleştirilerine kulak asmamak gibi bir yönü olduğunu ve bunun ona zarar verdiğini ya da verebileceğini göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hamurdan Saç Çıktığını Görmek” için 4 yanıt

Merhaba rüyamda eşimle hamur yoguruyorduk, dinlenmesi için kenara koyduğumuzda bir bakıyoruz hamurun içinde hep keçi kılı dolmuş, anlamı nedir acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Elif selam, eşinizle birlikte rüyada hamur yoğurmanız aslında eşinizle beraber göstereceğiniz ortak gayret sayesinde başarıya ulaşacağınıza delalet etmektedir. Hamurun içine keçi kılı dolması gerçekte olduğun tam tersi bir anlam taşımakta ve bol rızk ve mala delalet etmekte, çok para kazanıp, paranın getireceği mutluluk yaşamaya ve rahata işaret eder. Lütfen rüyada kıl görmek sayfasını da inceleyin.

Annemin rüyası; Tarlada bir kaç kişiyle oturuyoruz oruç tutmak niyetiyle yemek yiyorlar. Ve o sırada kuru soğanla bulgur pilavı yiyorlar. Diğerleri kalkıyor annem yiyor. Annem devam ediyor. Ezan okuyunca annem gidip ağzını çalkalıyor. Eve geliyor yerde içi hamur dolu leğen var ben hamur ediyor muşum, içinde kesilmiş saç serpilmiş, annem almaya çalışıyor ama ben hala hamuru yoğurmaya devam ediyorum. Sonra öğürüyor kusmaya gidiyor. Yorumlarsanız sevinirim. Iyi günler..

Şeyma merhaba, oruç tutmak niyeti ile yemek yemeniz yaşamınızda mutluluklar ve güzel günlerin olacağı bir döneme girdiğinizi ifade etmektedir. Ancak yoğurduğun hamurdan saç çıkması ise bazı yönlerini terk etmen gerektiğini, aksi halde bu güzelliklerin tadını çıkaramayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir