Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hançer Görmek

Rüyada hançer görmek neye delalet eder?

hançerRüyamda Azrail meleği gördüm, Azrail bir bulutun üstündeydi ve o buluttan inerken ona “hey hey” diye seslendim, birden kafasını bana döndürdü, hızla yanıma geldi elinde hançer gibi uzun bir şey vardı, sonra ona dedim ki “beni öldürecek misin” cevap vermedi ve birden canımı aldı. Yorumlarsanız çok sevinirim. 27, Erkek, bekar, özel güvenlik görevlisi.

Rüyada hançer görmek yorumu

Samet merhaba, gördüğün rüya ilk bakışta görüldüğü gibi ölümü işaret etmemekte, tam tersine hakkında yararlı bilgiler vermektedir.

Rüyada Azrail meleği görmek rüyayı gören kişinin manevi bakımdan iç huzur yaşadığı bir dönemde olduğunu ifade ederken, rüyada ölüm meleğinin görülmesi öte yandan mutlu ve sağlıklı bir yaşamın kişiyi beklediğini simgeler. Bu bakımda rüyada Azrail görülürse korkulmamalıdır.

Rüyada hançer görülmesi kişi için güç, kuvvet anlamına gelir ve görenin bu konularda ilerleme sağlayacağı gelişmeler yaşayacağına rivayet edilir. Elinde hançer olması rüya sahibi kişinin güç kazanacağına, kendini daha güçlü hissedeceği bazı olaylar yaşanacağına işaret eder. Başkasına hançer saplamak, birini hançerlediğini görmek kişinin bir iyilik yaptığını ancak bunun karşıdaki kişi tarafından yanlış anlaşılıp, düşmanca hareket olarak algılandığını gösterir. Elindeki hançeri kendine sapladığını görmek rüya sahibinin yapmış olduğu bir işte önemli hata işlediğine delalet eder. Rüyada paslanmış hançer görülmesi rüyayı görenin inatçılığı ve huysuzluğu nedeniyle çevresindekilerle arasının bozulacağını işaret eder.

Rüyada Azrail’in canını aldığını görmek sizin şu anda umutlarınızın azaldığı veya kendinizi bazı konularda çaresiz hissettiğiniz bir dönem yaşadığınızı ancak gerçeğin böyle olmadığını ve olayları doğru analiz etmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Hançer Görmek” için 3 yanıt

Hançere benzer bıçak
Merhaba, ben rüyamda bir grup atlı insanın benimle birlikte tanıdık iki kişiye daha saldırdığını gördüm. Ormanlık alan gibiydi etraf. Yeşildi her yer Benim elimde hançer benzeri bir bıçak vardı. Ama kullanmaktan çekiniyordum. Sonrasında H.z. Hamza at üstünde gelip onları dağıtıp gitti. Anlamı nedir acaba?

Meryem selam, gördüğün rüya gerçek hayatında iyiliğini istemeyen birileri olduğunu ancak sahip olduğun manevi güç sayesinde sana bir zarar veremeyeceklerini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir