Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hapis Olduğunu Görmek

Rüyada hapis olduğunu görmek ne demek?

Merhaba ben 18 yaşındayım ailem ve hayatım karmakarışık çok sorunlu sıkıntılı ve dertli. Dün gece yatmadan önce annemle kavga ettim ve ağlayarak uyudum.

Rüyamda gerçek hayatta yeri çorbacı olan bir yerde hapistim, kapısı demir parmaklikti. Ben görevlilerden izin alıp bir telefon görüşmesi yapıyorum, görüşmeyi yaparken bana kapıyı acıyorlar ve kapının önünde telefonla konuşuyorum ama kaçmıyorum hiç bir yere hatta bir kaç adımdan sonra fazla uzaklaştığım için alarm çalıyor. Ben telefonda konuştuğum kişiden yalvar yakar bir telefon istiyorum, bu telefonu gizlice içeri sokup bana getirmesini istiyorum, büyük ihtimalle olumsuz yanıt veriyor, bakarız gibisinden şeyler söylüyor, bende telefonu kapatıp tam içeri girerken yüzlerini bilmediğim iki kişi biri sağımdan biri solumdan geliyor, karşımdan da sevecen korkak acınacak bal köpüğü rengi bir sokak köpeği bana doğru geliyor, ben onu sevecek iken solumdaki adam onu boynundan ısırıyor, ben adama “bunu neden yaptın yazık” diyorum, üzülüyorum oysa bana “olur mu oyle şey ölmeleri gerek” gibisinden bir şey söylüyor ve uyanıyorum.

lütfen bana ne anlama geldigini soylermisiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada hapis olduğunu görmek ne demek?

Değerli okurum,

Rüyada hapis olmak, hapis olduğunu görmek uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir.

Rüyada parmaklık görmek metal parmaklık güç, kuvvet, para, zenginlik anlamlarına gelir.

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder.

Gördüğünüz acınacak şekildeki sokak köpeği ise gerçek yaşamda sadakat konusunda mesaj vermekte, bilinçaltınızda bir olay veya davranış nedeniyle “köpek gibi muamele, köpek muamelesi” gördüğünüz hissi taşıdığınızı simgelemektedir.

Sonuç olarak rüyanız; uyanık hayatınızda kimi mutsuzluklar yaşadığınızı, üzerinizde uğursuzluklar dolaştığını ancak her şeye rağmen kısmeti ve şansı açık biri olduğunu göstermekte, hayatınızda gerçekleşecek bir değişim ya da alacağınız bir haber sonucu tüm bunların sona erip sıkıntılardan kurtulacağınızı simgelemektedir.

Bu arada bir olay, ya da durum karşısında köpek muamelesi gördüğünüzü düşünüyorsanız bu duyguyu içinizden atın, kimse kimseye bu muameleyi yapamaz, böyle bir muamele varsa bu yapanın alçaklığını, basitliğini, zayıflığını temsil eder. Rüyanın unsurlar: hapis, çorbacı, telefon görüşmesi, sokak köpeği, köpek ısırmak.

“Rüyada Hapis Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Çok haklısınız, çok zorluklar sıkıntılar içindeyim. Nasıl olucak bilmiyorum ama bi sekilde herseyin duzelicegine inanıyorum nedense. İnsallah dediğiniz gibi olur. Çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir