Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek nedir?

Merhaba, rüyamda hapishane gördüm, eşim ben yakın bir kız arkadaşım birlikte hapishanede idik, kız arkadaşım benden önce çıkmış, daha sonra ben çıkıyorum, bir otobüse biniyorum. Otobüsün arka camında kız bebek doğumu için yapılmış süsler var, onları topluyorum, sonra tulumba ile su çekilen bir tulumbadan su çekip aynı otobüse biniyorum. Otobüs Bakırköy’e geldiğinde inmek için ön kapıya gidiyorum ve en ön sırada rahmetli dedem ve kardeşimin oturduğunu görüyorum, hiç konuşmuyorlar benimle. Dedem ile birlikte otobüsten iniyoruz, ben çıkmış kız arkadaşımı arıyorum, o benimle görüşmek istemiyor, eşim hala hapiste ve dedem bir anda yok oluyor. Sonra karşıma eski sevgilim çıkıyor “istersen bana gelebilirsin” diyor, kabul etmiyorum bu şekilde uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

Takma isim : seda
Yaşınız : 36
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : şu ara sıkıntıda mutsuz
Anahtar kelime : hapishane

Rüyada hapishane görmek yorumu

Rüyada hapishane görmekGördüğünüz rüyada bir çok unsur ve olay var; hapishane görmek, hapishaneden çıkmak, otobüse binmek, tulumbadan su çekmek, ölmüş dedeyi görmek, arkadaşını aramak, eski sevgiliyi görmek ve eşinin hapishane kaldığını görmek gibi. Bunlar içinde ana tema hapishanedir.

Rüyada hapishane görmek reel hayatınızda bir takım hatalı işler yaptığınızı ve bunların korku, endişe, sıkıntısını yaşadığınızı ifade eder. Hapishanenin eski yeni, temiz pis, aydınlık karanlık, büyük küçük olması gibi özellikleri yaşadığınız sıkıntının seyir konusunda ipucu verir. Büyük hapishane görmek, büyük kaygılara sahip olduğunuzu ve bunlardan kurtulmanın biraz zaman alacağına yorumlanır. Küçük hapishane görmek, kimi küçük endişeleriniz olduğunuz ve fazla bir zarar görmeden onlardan uzaklaşmak gerektiği söylenir. Temiz hapishane veya aydınlık bir hapishane görmeniz, kaygılarınızın aslında düşündüğünüz kadar önemli olmadığını, yapacağınız bir hareketle ( özür dilemek, konuşma yapmak, kendini ifade etmek gibi ) bunlardan hemen sıyrılacağını temsil etmektedir. Kirli, pis bir hapishane ya da karanlık hapishaneyi görmeniz kaygılarınızda haklı olduğunuzu, gerçekten birini fazlasıyla üzen bir hata yaptığınızı ve bunu hatanızı telafi etmenin zor olacağını işaret eder.

Rüyada hapishaneye girmek

Rüyada hapishaneye girdiğini görmek uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir. yaşadığınız bir uğursuzluk yüzünden hem kendinin hem ailesinin müşkül durumda kaldığını, bu durumun aileye mutsuzluk getirdiğini simgelerken, yaşamınızın manevi yönün kuvvetlendirmek ve dua ile bu uğursuzluğu yenip yeniden mutlu günlere döneceğinize yorumlanır.

Rüyada hapishaneden çıkmak

İçinde bulunduğunuz maddi sorunlardan yakında kurtulmayı müjdelemektedir. Sıkıntılardan uzaklaşıp, eski mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağınızı delaletidir. Bu rüya aynı zamanda içinde bulunduğunuz yalnızlık ya da reddedilmiş duygusundan kurtulmanız sebep olacak sevindirici bir haber almayı da haber verebilir. Sonuç olarak hayırlı bir rüyadır.

Bir yakınının hapishanede olduğunu görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Bir mutsuzluk ya da şanssızlık durumunun o yakınınızın peşini bir süre daha bırakmayacağını işaret eder. Bu rüya o yakınınızın şanssız ya da mutsuz durumdan çıkabilmesi için sizin bir şeyler yapabileceğinizi, yapmanız gerektiğini işaret ediyor da olabilir. Bunun için bir analiz yapıp durumu anlamanız yararlı olabilir.

Rüyada hapishane görmek klasik rüya açıklamaları ( Bizim yorumumuz değildir. İnternetten derlenmiştir. )

Rüyasinda hapishane görmek siddetli ve mesakkatli hanima, siddet ve mesakkate sebep olan seylere sükut etmeye ve manasiz söz söylemekten dilini menetmeye, düsman tarafından meydana gelecek hileye işaret eder. Rüyalarda hapishane itham edilmeye, büyük adamlara yaklasmaya, kabre, borca, hastalik veya azminde meydana gelen kusur ve tembellik sebebiyle yolculugu terkederek oturmaya, fakirlik ve rahatsizliga işaret eder. Rüyanda hapishaneye girmek uzun ömre ve dostlarla bir araya gdmeye işaret eder. hapishane üzüntü ve kederdir. rüyada hapishaneyi tercih eden kimse günahtan mahfuz olur. hapishaneden ciktiğini gören kimse hastaliktan kurtulur. hapis olan bir kimse rüyada hapishanenin kapilarinin acilmis olduğunu görse hapislikten kurtulur. rüyada, hapishane icerisinde ışık giren bir pencere görse veya hapishanenin tavaninin gitmis ve yidizlarin meydana cikmis olduğunu görse, yine o kimsenin hapisten kurtulmasina işaret eder. rüyada hapishane görmek misafir için afiyet, hasta için ölümdür. kimi tabirciler bir kimse rüyada zindanda olduğunu görse yusuf aleyhisselamin kissasina binaen o kimsenin dualarinin makbul olmasina üzüntü ve kederden kurtulmasina işaret eder. bir kimse rüyada yeri şekil ve heyeti mechul bir hapishane olduğunu ve oradan cikmadigini görse o hapishane onun kabridir. bir kimse rüyada evi icerisinde prangaya vuruldugunu görse, o kimse iyilik elde eder ve hayırlı olan şeyleri coluk cocugunda görür. rüyada bilmedigi bir evde hapsolundugunu gören kimse o evden bir kadinla evlenir ve ondan eline mal ve evlad gecerek istifade eder. kendisini prangaya vuruldugunu ve sikinti icerisinde bulunduğunu gören kimse korktugundan ve kacindigi seylerden kurtulur. rüyada bir hapishane yaptigim gören kimse hak ve doğru yolu gösteren bir zada karsilasirki, onun Mahalle ve şehir halki o zata uymalan sebebiyle nefsani arzularini terkederek doğru yola dönerler. bazen hapishane kişiyi tasarruf ve hareketten meneden hastaliga, gururlanmaya, babl ve bos seylere itimat edip aldanmayi, bazen de cehenneme işaret eder. bir kimse rüyada bir ölünün zindanda olduğunu görse, o ölünün üzerinde ödenmemis kul hakkı ve borcu olması sebebiyle cehennemde hapis bulunduğuna işaret eder. hayatta olan bir kimse rüyada kendisinin hapishanede olduğunu görse, o kimse karada veya denizde yolculuk yapmak arzusunda ise yagmur veya rüzgar yahut düsman ya da bir korkudan dolayi kendisini yolculugundan menedecek bir engelin cikmasina işaret eder. eğer yolculuk yapmak arzusunda degil ise kilise, küfür ve bid’at evi veya meyhane ve genelevi gibi bir yere girer ve günah isler.

“Rüyada Hapishane Görmek” için 4 yanıt

bacanagım benı ruyasında gormuş. hapse gırmışim ve eşimle benı zıyarete gelmişler, eşimi bır kartla iceri almışlar ama aynı kart bacanagımda olmasına ragmen almamışlar, ısrar etmiş ve sonunda arabanızın markası ne dıye sormuşlar, o da soylemiş. bunun uzerıne , o markaya oncelıgımız var dıyıp 150 tl karşılıgında ıcerı gırmesıne ızın vermışler ve bacanagım uyanmış. yorum yapmanızı rıca ederım.

rüyamda hapisteyim ve 3 veYA 4 kadın daha var, 2 kadının çocuğu var, çocukların birisi öldü etini pişirip yediler, bende bir parça yedim, çokta lezzetliydi, diğer çoçuğun burnu tıbır tıbır kanıyor, sonrada burnundan et parçaları topaklaşmış kanlar çıkıyordu, sonra ben hapisten çıkıyorum

Merhaba, ben Özge. Sözlüyüm ve sözlümün rüyamda hapse girdiğini, daha sonra oradan kaçtığını duyuyorum. Çok ilginç birde sonra mesajlaşıyoruz, ben onu uyarıyorum böyle bir şeyi bir daha yapmaması için, tabi bunların hepsini rüyamda gördüm. Sizce nasıl yorumlanır sizden cevap bekliyorum.

Merhaba
Birkaç hafta önce Rüyamda sevgilimi hapishanede görüyorum. Ailemle tanışmıyor henüz ama hep birlikte ziyarete gidiyoruz. Sevgilim hapishanedeki bir dolaptaki zeytinleri gösteriyor o kadar fazla ve güzellerki onlardan yediğini söylüyor. Hapishane de bahçeli falan hapishane gibi değil, öpüşüp ayrılıyoruz, oğlum ( ilk eşimden, ayrılık evresindeyiz) bir fırına girip sıcak pide yiyor.

Şimdide mahkemelik bir durumu oldu sevgilimin çok korkuyorum hapse girer diye. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir