Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hapislik

Rüyada hapislik görmek nedir?

Rüyamda hapishaneye atilmisim. Bol bol agliyorum, evlatlarimsiz yapamam diye. Hiçkira hiçkira agliyorum. I arada hapis odalarinin beyaz ve kahverengi iki tane açik kapi görüyorum. Benim bulunduğum odanin kapi rengi beyaz oluyor ve erkeklerin odasi oluyor. Ben kahverengi kapiya gidiyorum ve çok sukur burada bayanlar da var deyip ferahliyorum. En sonunda bir market arabasinin içinde bir bebeklen ve bir bayanlan oradan kaçiyoruz. Aydinliga erisiyorum.

Rüya temaları : hapishaneye atılmak, hapishaneye girmek, hapse girmek, market arabası, beyaz kapı, kahverengi kapı, iki kapı, açık kapılar, erkeklerin odası

Rüyada hapislik yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya bir uğursuzluk yaşadığınızı veya mutsuz bir dönem geçirdiğinizi ifade etmektedir. Ancak rüyanız bu kötü dönemin artık sona erdiğini müjdelemektedir.

Rüyada hapis olduğunu görmek yaşanılan bir uğursuzluk sebebiyle hem kendisinin hem ailesinin zor durumda kaldığını, bu durumun aileyi mutsuz ettiğini simgelerken, hayatının manevi yönünü güçlendirmek ve dua ile bu uğursuzluğu yenip yeniden mutlu günlere döneceğine yorumlanır.

“Rüyada Hapislik” için 3 yanıt

Selam,

Rüyamda iki üc odali bir yerdeyim, icimden ama mapushane oldugunu biliyorum, öyle odalarda dolasip etrafa bakiyorum. Tam olarak nerde oldugumu ama bilmiyorum. Sabah uyandigimda mapushanede oldugumu biliyorum ama rahattim Sıkıntısız kalkdim icimde rahatti…

Rüyada eski sevgiliyle görüşe gittiğini görmek
Merhaba, ben rüyamda eski sevgilimle görüşe gittiğimi ve bir birimize sarılıp öpüştüğümüzü gördüm. Bu ne anlama geliyor? (onun su an baska bir sevgilisi var)

Görüşe gitmek konusu anlaşılamadı, hasta ziyareti mi, ceza evi ziyareti mi?
Rüyada eski sevdiği kişiye sarıldığını görmek, eski zamanlarda onun yanındayken hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder.
Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda bazı boşluklar içinde olduğunu simgeler, sizi anlayan birine ihtiyaç duyduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir