Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hapisten Kaçmak

Rüyada hapisten kaçmak neye delalet eder?

Ben rüyamda hapishaneden kaçıyordum, bunun anlamı ne? Güya haksız olarak suçsuz yere hapse girmişim ve beni hapse atanlardan hesap soracağım diyerek kaçıyorum. Rüyada hapisten kaçtığını görmek neyi gösterir? bana çabuk söylerseniz memnun olurum. Hasan Hüseyin.

Rüyada hapisten kaçmak neye yorumlanır?

Rüyada hapisten kaçmak, hapisten firar etmek kısıtlayıcı bir durum veya tutumdan kaçmak anlamına gelir. Hapisten kaçan birini görmek, firar eden birisini görmek kaçan kişiyi tanıyorsanız o kişinin gerçek hayatta sizin ilginize gereksinim duyduğunu gösterir. Tanımıyorsanız sizinle tanışmak isteyen, size ilgi duyan birisinin varlığını simgeler.

Rüyada suçsuz yere hapis olduğunu ya da hapse girdiğini görmek gerçek yaşamda rüyayı gören kişinin hak etmediği bir uğursuzluk yaşadığını gösterir ve bu yüzden büyük mutsuzluk içine düştüğünü ifade eder.

“Rüyada Hapisten Kaçmak” için 3 yanıt

Mesajınız üzerine açıklama güncellendi.
Hapisten kaçan birini görmek, kaçan kişiyi tanıyorsanız o kişinin gerçek hayatta sizin ilginize ihtiyaç duyduğunu gösterir. Tanımıyorsanız sizinle tanışmak isteyen, size ilgi duyan birisinin varlığını simgeler.

Rüyada birini hapisten kaçırmak
Rüyamda bir kişiyi hapisten kaçırıp gizlediğimi gördüm. Rüyamda gördüğüm kişi hakiki hayatta hapistedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir