Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada hapse girmek ne demek?

Herkese iyi günler, Rüyamda suçsuz yere hapsediliyorum. Beni tutuklayanlarda masum olduğumu biliyorlar ancak “yapacak bir şey yok” diyorlar. “Burada kalamam, burada kalırsam ölürüm, beni buradan çıkarın, ben masumum” diye bağırıyordum, sonra titremeye başladım ve kustum. Uyanırken de ağlıyor gibiydim. Yorumlarsanız sevinirim. Nur tarafından 04.03.2013 / 21:46 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: hapishane, tutuklanmak, masum olmak, titremek, bağırmak

Rüyada hapse girdiğini görmek tabiri

Nur Merhaba. Rüyada hapis olmak , hapis olduğunu görmek uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir. Gördüğün rüya gerçek yaşamında sana uğursuzluk ya da mutsuzluk getiren kimi şeyler ya da kişiler ile karşılaştığını ve yaşadıklarını gözden geçirip buna sebep faktörü halletmen gerektiğini simgelemektedir. Diğer unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada bağırdığını görmek hoş bir rüya değildir. Rüyayı gören insanın yakında bir tehlike olduğunu hissettiğini yada bir tehlike geçireceğini düşündüğünü, çirkin bir hareket veya bir hayal kırıklığı ile karşılaşacağını temsil eder.

Rüyada titremek hedeflerinize ulaşmak için daha iyi odaklanmak gerektiğini gösterir. Rüyada kusmak yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir, genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

“Rüyada Hapse Girdiğini Görmek” için 3 yanıt

Ben mermer fabrikasında operatörüm.Rüyamda kendimi hapiste buluyorum bizim iş yerindeki amir de hapishane deymiş ama kendisi de ceza yatıyor ve beni hapishane den kurtarmaya çalışıyor lütfen bu rüyayı acil yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir