Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hapse Girmek

Rüyada hapse girmek neye delalet eder?

Rüyamda en yakın arkadaşımla beraber hapishaneye düşüyoruz, koğuş ağası bizden hoşlanmıyor, o gün hapishaneye kızlar geliyor 6-7 tane koğuş eş olarak beni değil diğer arkadaşımı seçiyor, ben sinirleniyorum, daha sonra ziyaretime babam geliyor ve ben hapisten kaçıyorum, çünkü çok açız, poğaça alıp geri dönecektim fakat geri dönemeden uyandım, birde babam gelirken bize dut getiriyor.

Kimden: Ali
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu ve sevinçli
Anahtar kelimeler: hapishane, arkadaşlar, koğuş ağası, poğaça

Rüyada hapse girmek neye yorulur?

Ali merhaba,

Rüyada hapishaneye girmek Rüyada hapishaneye girdiğini görmek, Hileli ve dalavereli kimi işler yapmakta olduğunuzu işaret ederken bunlara büyük ihtimalle çevrendeki arkadaşlarından etkilenmenin sebep olduğunu işaret etmektedir. Rüyada hapisten kaçmak, hapisten firar etmek kısıtlayıcı bir durum veya tutumdan kaçmak anlamına gelir.

Rüyada dut görmek bol kazanç manası taşır. İşinizde ya da ailenizin kazancında artış, sofranıza bereket geleceğini haber verir. Aynı zamanda şifaya da işarettir. Hasta olan biri dut görürse iyileşeceğini bildirir.

“Rüyada Hapse Girmek” için bir yanıt

Sevdiği çocuğun hapse girdiğini görmek
Sevdigim cocuk hapse giriyor ama aslinda cok sucu yok, yargilansa ceza almadan cikacak. Onu koğuşa atmıyorlar bahcede bir iple agaca bagliyorlar, etrafina da cember ciziyorlar. Bende onu gorebilmek icin cezaevinde işe giriyorum. Buldugum ilk boşlukta onun yanina gidiyorum gizlice. İlk gittigimde vucudunu goruyorum ama kafasini gormuyorum. Öldürdüklerini dusunup kafayi yiyecekken bakiyorum ki kafasi yerinde. Dizlerini karnina dogru cekmis uyuyor. Kafasinda buyuk bir yara. Dovmusler onu hapishanede. Egiliyorum yanina kafasindan tutup opuyorum saclarini yanaklarini. O ara bir adam geliyor “niye bu kadar dovduler anlamiyorum” diyor, “buradan kurtulsa daha rahat eder” diyor. Basini dizimi koyuyorum. Tam o arada gardiyanlar bize dogru kosmaya basliyor ama degisik yaratiklardi, orada uyandim bende.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir