Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hapşırmak

Rüyada hapşırmak ne demek?

Merhaba, sevdiğim bir çocuk var. O da bana bakıyor ama lise son sınıf öğrencisi olduğundan derslerine yoğunlaşmak istiyor. Üç gündür istihare namazı kılarak yatıyorum fakat net bir şeyler göremedim. Yalnız dün gece rüyamda komşularımızın terasında otururken çok iri bir karga ve üç dört tane küçük karganın terastaki bir direkte durduğunu gördüm. Daha sonra bu iri karga iki defa üzerimize hapşırdı. Bu rüyanın benim istihareye yatış amacım ile bir bağlantısı olabilir mi? Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler

Rüyada hapşırmak yorumu

Merve merhaba. İstihare konusunda bu sayfayı mutlaka okumalısınız. Çünkü istiharede bir dilek olmalıdır, ya bunu yazmadınız ya da konuyu özüne uygun bilmiyorsunuz, bakınız istihare nedir? Rüyada karga görmek ölüm veya karakterinizin daha karanlık yönlerini temsil eder. Rüyada karga can sıkıcı alışkanlıklara işaret olabilir. Alternatif olarak karga, bilinçsiz bir mesaj iletmek olabilir.

Rüyada hapşırmak alacağınız acele bir haber nedeniyle planlarınızda bir değişilik yapacağınızı gösterir. Hapşırdığını görme alternatif olarak, iç iyileşme göstermektedir. Rüyada başka birinin hapşırdığını, hapşıran birini görmek, hapşırma sesi duymak beklemediğiniz birilerinin sizi ziyaret edeceğinizi işaret eder ancak bu ziyaret sizi rahatsız edebilir manası taşır.

“Rüyada Hapşırmak” için 4 yanıt

Merhabalar, ben 18 yaşındayım ve yengeç burcuyum. Şu anda üniversiteye hazırlanıyorum ve bekarım. Ama eski sevgilimle yeniden başlama durumu olabilir, bu durum yakın günlerde gündeme geldi. Bazı sağlık problemleri yaşadım ve bu aralar epey mutsuzum. Rüyamda eski sevgilimle barışmışız yeniden bir araya gelmişiz, ele ele dolaşıyoruz. Bir çay bahçesine oturup sohbet edeceğiz ama beni bir hapşırık tutuyor, ardı arkası kesilmiyor ve hiç bir şey konulamadan rüyada uyandım, bu ne manaya gelir?

Dilek selam, gördüğün rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup bu konuda detaylı bilgiyi eski sevdiği ile barışmak sayfasında bulabilirsin. İlginç olan kısım ise hapşırmaktan onunla konuşamamak olup bu bir konuda acele etmeden iyi düşünüp taşınarak karar vermek gerektiğini hatırlatmaktadır.

Kızının burnundan böcek çıktığını görmek
Selamlar, yaşim 22, evliyim, ev hanımıyım, bir buçuk yaşinda bir kızım var, rüyamda kızım hapşırıyor ve burnundan bir böcek çıkıyor ama baya uzun sürüngen, sanki yılanla solucan arasında bir şey, evin içinde sürüne sürüne gidiyor çok garibime gitti bu rüya, şimdiden teşekkürler.

Berna selam, gördüğünüz rüya dedikoducu, başkalarının sırlarını insanlara anlatma huyu olan birinin sizi ziyaret edeceğini (işin ilginç yanı küçük kızınız bu kişinin kötü olduğunu hissediyor ve onu sevmiyor) ama canınızı fazla sıkmadan gideceğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir