Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada harabe ev görmek nedir?

Rüyada harabe ev görmekMerhaba, ben 35 yaşında evli bir bayanım. Rüyamda oturduğum yeni sıvanmış apartman yıkıldı ve bir harabe eve dönüştü, bir benim dairem çok kötü değildi. O an öldüğümü hissettim. ama zikir halindeydim Allah’a dua ediyordum. Sanki bir mezarın içinde ferah bir halde tevekkül ediyordum, çok mutlu oldum mezarım ferah diye. Sonra bir ışık gördüm umudumu bu yüzden hiç kaybolmadı. Bu rüyamı lütfen yorun, size şimdiden teşekkürler. Rüya konusu : apartman yıkılması, öldüğünü hissetmek, Allaha dua etmek, tevekkül etmek, ferah mezar. 19 Ocak 2010, 22:15

Rüyada harabe ev görmek yorumu

Rüyada görülen ev, kişinin dünyasıdır. Bundan dolayı bir kimse rüyada kendisinin yeni sıvanmış, bütün bölümleriyle yeni bir evinin olduğunu görmesi, eğer fakir ise zengin olmasına, üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine işarettir. Harabe ev görmek rüya sahibinin umutlarının tükenmesine sebep olan bir olay yaşadığına yorulur. Apartmanın yıkılmasına karşılık sizin evinizin yıkılmaması güçlü aile bağlarınızı ifade etmektedir.

Dualariniz, ferah bir mezarda olduğunuzu görmeniz, rahat, huzur, bereket dolu bir yaşam dönemine girdiğinizi müjdelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını ziyaret ediniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir