Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada harabe ev görmek nedir?

Rüyada harabe ev görmekMerhaba, ben 35 yaşında evli bir bayanım. Rüyamda oturduğum yeni sıvanmış apartman yıkıldı ve bir harabe eve dönüştü, bir benim dairem çok kötü değildi. O an öldüğümü hissettim. ama zikir halindeydim Allah’a dua ediyordum. Sanki bir mezarın içinde ferah bir halde tevekkül ediyordum, çok mutlu oldum mezarım ferah diye. Sonra bir ışık gördüm umudumu bu yüzden hiç kaybolmadı. Bu rüyamı lütfen yorun, size şimdiden teşekkürler. Rüya konusu : apartman yıkılması, öldüğünü hissetmek, Allaha dua etmek, tevekkül etmek, ferah mezar. 19 Ocak 2010, 22:15

Rüyada harabe ev görmek yorumu

Rüyada görülen ev, kişinin dünyasıdır. Bundan dolayı bir kimse rüyada kendisinin yeni sıvanmış, bütün bölümleriyle yeni bir evinin olduğunu görmesi, eğer fakir ise zengin olmasına, üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine işarettir. Harabe ev görmek rüya sahibinin umutlarının tükenmesine sebep olan bir olay yaşadığına yorulur. Apartmanın yıkılmasına karşılık sizin evinizin yıkılmaması güçlü aile bağlarınızı ifade etmektedir.

Dualariniz, ferah bir mezarda olduğunuzu görmeniz, rahat, huzur, bereket dolu bir yaşam dönemine girdiğinizi müjdelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Harabe Ev Görmek” için 2 yanıt

Garip ve çok net bir rüya gördüm. Eski püskü harabedeyim okul gibi aynı ama hastane olarak görev yapıyor, bende orada çalışıyorum, iki üç kişiyle çok karanlık bir yer. İş arkadaşımın babası katilmiş meğerse, bir gün bir kadını kesiyor parçalara ayırıyorken gördüm, sonra kokan etleri caminin yanındaki garaj kısmına bırakmış bende ihbar ettim. Adam zevk için herkesin peşine düştü hepimiz saklanıyoruz ama yakaladığını gözümüzün önünde çok iğrenç şekilde kocaman bıçağıyla doğruyordu. Sonra bir adamı öldürmek isterken arkadaşı çıkıyor ve arkadaşı da öldürmekten zevk alan biri, onları etrafa zarar vermemesi için durduramıyoruz, çok büyük ve güçlüler ve 55 falan yaştalar. Dünyanın bazı yerlerinden dövüş ustaları falan geliyor ama nafile onları da öldürüyorlar, kalan sağlarla beraber şehir dışına deniz kıyısı olan bir şehre gidiyoruz. Bir kız kabilesi gördüm savaşçı esmer kısa boylu yeşil mavi gözlü çok güzellerdi ve hep bana bakıyorlardı gözleri beni büyüleyiciydi. Sonra katil 2 arkadaş karavanla bizim olduğumuz yere geldiler birini oğlunun sayesinde öldürdük, biride kayıp oldu yakalayamadık, o sırada uyandım hem saçma ama çok etkilendim rüyadan. 24, Kadın, Bekar, Satış danışmanı.

Gözde selam, unutmayın ki rüyanın saçması olmaz, ancak tutarlı tutarsız, değerli değersiz olarak nitelenebilir. Senin rüyan tutarlı, güçlü, önemli bir rüyadır ve şu anda umutlarının azaldığı belki de tükendiği bir zaman dilimi içinde olduğunu simgelerken aynı zamanda bu umutsuzluğun seni kimlik ve kişilik kaybına itmesine sebep olduğunu, kim olduğunu, ne yapmak istediğini ve benzer bazı şeyleri sorgulamaya başladığını ifade etmektedir. Ancak tüm bu kötü şartlara rağmen mücadeleyi bırakmadığın sürece bu olumsuz durumu atlatıp, tüm kötülükleri yenip, başarı ve mutluluğu yeniden yakalayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir