Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Harçlık Görmek

Rüyada harçlık görmek neye çıkar?

Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm, hava hafif karanlık, biraz puslu gibi güya babaannem bana harçlık veriyor ama aslında benden bir şey istiyormuş. Doktor yasakladığı için evdekilerden gizli gizli sigara içiyormuş ve bana harçlık verirken benden bir paket sigara istedi. Bende bakkaldan bir paket sigara alıp eve dönerken annem sigarayı elimde gördü ve “yazıklar olsun sana, bir utanmadan yalan söylüyorsun, hani sen sigara içmiyordun” diyerek bana bağırdı.

Ben “ama anne bak, bildiğin gibi değil” gibi şeyler söyleyerek durumu kurtarmaya çalışıyordum ama bir yandan da babaannemin sigara içtiğini sakladım, annem paketi aldı. Sonra babaannemin odasının oraya gidiyorum, sessizce oturmuş ağlıyorum. Babaannem “aldın mı sigaramı” diyor, olanları anlatıyorum ve ağlamaya devam ediyorum. Sizce bu neye işaret?

Rüyada harçlık almak tabiri

Sema merhaba, ölmüş babaanneyi rüyada canlı görmek açıklaması rüyada ölmüş babaanneyi görmek sayfasında anlatılmıştır.

Rüyada harçlık almak veya birisinden harçlık aldığını görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında bir maddi beklentisi olduğunu gösterir ve umduğu kadar olmasa da onu sevindirecek miktarda bu maddi beklentisinin yakında gerçekleşeceğini ifade eder. Rüyada birine harçlık vermek yahut birisine harçlık verdiğini görmek rüya sahibi kişinin maddi desteğine ihtiyacı olan bir yakını olduğuna alamet eder. Size ihtiyacını söyleyemeyen bu kişiyi bulup yardım etmek gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada sigara görmek gerçek yaşamda rüyayı gören kişinin kendine kısa bir  mola vermesi gerektiğine işaret eder. Sigara almak ya da sigara aldığını görmek gerçek yaşamınızda bağımlılık ya alışkanlığı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir