Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Haset Görmek

Rüyada haset görmek ne demektir?

ben 3 aydır dini nikahlı eşimi görmüyorum 3 aydır haber almıyorum, çekti gitti internetten yazdı bir kere geleceğim dedi, ben dün gece rüyamda eşimi gördüm, güya evlenmiş ama kiminle evlenmiş görmedim, sadece gerdeğe girecekmiş öğrendim, hem haset ediyorum ve hem de kendimi aldatılmış hissediyordum, rüyamın anlamını çok merak ediyorum.

Rüyada haset görmek tabiri

Rüyada eşinizi görmeniz onunla aranızda ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar olduğunu temsil etmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir.

Rüyada eşinin başkasıyla beraber görmek bu rüya aile yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini işaret eder. Rüyada eşinin aldattığını görmek eşiniz ile ilişkinizde ya da bir durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür.

Rüyada haset etmek, hasetlik yapmak işlerinin bozulması, kötü niyetli olmayı ifade eder. Haset kıskançlık anlamındadır

“Rüyada Haset Görmek” için 2 yanıt

Eşinin başkasıyla kaçtığını görmek
Eşim, karim hastanede oluyor ve bir tane çocuk gelip liseden eski sevgilisi olduğunu söylüyor, eşime soruyorum yalanlıyor “yok, tanımıyorum” diyor, sonra kaçıyorlar ikisi de, eşim uyandirdi sonra.

Aydın selam, gördüğün rüya eşinizle aranızda çözülmesi gereken bazı meseleler olduğunu ifade etmekte, bu küçük meseleyi büyümeden oturup çözmek gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir