Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Hasta Babayı Hastanede Unutmak

Rüyada hasta babayı hastanede unutmak neye işarettir?

Merhaba, öncelikle benim gibi babasının kaybetmiş hepinizin başı sağ olsun. Yorumlarınızı okudum, belki benzer bir rüya gören vardır diye sitenizi dolaştım fakat gören olmamış, kafam çok karışık, hiç bir rüyanın etkisinde bu kadar kalmamıştım, lütfen bana bir yorum yapın. Cami’ye gidip imamdan yorum almayı dahi düşünüyorum.

Yaşım 19, babam 28 gün önce vefat etti, 43 yaşındaydı. 13 senedir çektiği bir hastalık vardı, son 1 senedir sürekli hastanedeydi ve biz onu görmemeye alışmış gibiydik. Babam hastanedeyken bir rüya görmüştüm. Bir arkadaşımla babamı babamı hastaneden alıyorduk, yemek yemeğe götürüyorduk, arkadaşıma acil bir telefon geliyordu ve arabayı da alıp gidiyordu. Babamda %70 felç durumdaydı, onu o şekilde alıp arabasız eve götüremezdim. Bu yüzden arabayı almak için babamı orada bırakıp eve gidiyordum, minibüste olduğumu hatırlıyorum, en son babamı orada unutmuş gibiydim. Daha sonra uyandım her halde bu rüyamı unutmuştum çünkü dün gece bu rüyamın devamını gördüm, daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı.

Rüyamda babamı unuttuğum aklıma geliyor, hemen 2 arkadaşımla birlikte babamı o bıraktığım yerden almaya gidiyoruz. Gittiğimiz yerde bir anda kendimi rakı masasında görüyorum, daha önce hiç rakı içmemiştim tam 20 bardak rakı içiyorum. Babam orada iyileşmişti, ayağa kalkabiliyordu, solunum cihazı olmadan nefes alıyordu. Hatta orada çalışmaya başlamıştı. Daha sonra babam arka tarafımda duran bir başka adama para üstünü vermem için bana para uzatıyor. Babamı o sıra orada görüyorum, 19 – 20 yaşlarında sakalları bile hala köse gibi, 2 metre boyunda beyaz bir gömleğin üstüne siyah kısa kollu bir yelek giymişti. Babamı öyle gördüğümde kalkıp yanına gitmek istedim, ayakta durmakta zorlanıyordum, yanına gittim ona sarıldım öptüm ağladım “seni burada unuttuğum için affet beni” diye ağladım. Babam hiç bir şey söylemiyordu, boynunda serum falan bağlamak için ameliyatlı bir yeri vardı o yarası hala duruyordu. Babamın öldüğüne hala inanamıyorum, hala sanki o hastanedeymiş gibi geliyor. O rüyayı gördükten sonra kalktım babamın yokluğunu hissettim. Babam vefat ettiğinde sadece defin ederken ağladım. Birde o rüyadan sonra ağladım. Bu rüyanın bir tabiri mutlaka vardır,cevaplarsanız gerçekten çok sevinirim.

Rüyada hasta babayı hastanede unutmak neye yorumlanır?

Sevgili Demir,

Öncelikle sevgili babana Yüce Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı inşallah cennet olur. Sizlere de sabır diliyorum. Rüyada ölü görmek sayfasında anlatıldığı gibi gördüğün rüya beklediğin anlamda bir mesaj vermiyor. Tamamen yaşadığın acı, kaybetmeye alışamamak ve yaşadığın derin üzüntünün yansımasıdır. Sevdiği değer verdiği insanı kaybeden birisi onu sık sık rüyasında görür, bu özlemin yansımasıdır. Sonra bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlar. Boş vaktin olursa lütfen rüyada ölen babayı görmek rüya tabiri sayfasını da oku. Eminim sana yararı dokunacaktır.

“Rüyada Hasta Babayı Hastanede Unutmak” için bir yanıt

Rüyada babanın hastayken ölmesi nedir
Rüyamda babamın hastayken benim adımı söyleyerek öldüğünü gördüm ama rüyada hiç ağlamadım neden bunların hepsi ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir