Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hasta Dedenin İyileştiğini Görmek

Rüyada hasta dedenin iyileştiğini görmek nedir?

Sevgili dedem yaklaşık üç buçuk ay önce birden rahatsızlandı ve yapılan tetkikler sonucu beyninde tümör tespit edildi. Ameliyat edilemedi ama yapılabilecek tedaviler yapıldı. Tümörden dolayı artık yürüyemiyor. Tamamen felç değil sol ayağını oynatabilmesine karşın kuvvet kaybından dolayı ayağa kalkamıyor. Ben zaman zaman dedemin ayağa kalktığını görüyorum eskisi kadar iyi olmasa da ayakta yürüyebiliyor oluyor.

En son dün gece yine bir sürü düşüncelerle daldım uykuya. Yolda bir araba duruyordu önümde eskiden tanıdığım bir hocam vardı önde o, arabanın arkasında ise dedem oturuyordu. Dedem ve arabadaki iki kişi siyah takım elbise giymişlerdi. Hatta dedem ne kadar yakışıklı olmuş diye düşündüm. Arabadan indi dedem, yardım ettim koluna girdim, düşebilir belki diye, bir yandan da sevinçten çıldırıyordum.

Biraz yürüdükten sonra dedem sendelemeye başladı, biraz zorladıktan sonra bir evin önüne geldik, sandalye yetiştirdiler oturttuk. Ben olsun ayağa kalktı ya dahada iyi olacak diye aklımdan geçiriyordum. Birde dedeme iyi geleceği söylenen bir bitki var onu kullanıyoruz, onuda gördüm bu rüyada ama kullandığımıza göre şekli daha garipti, bende annemlere kızıyordum “bu ne? benim aldığıma benzemiyor, ben alırdım ondan” diye. Ne anlama geliyor rüyam? acaba dedemin iyileşmesini istediğim için mi görüyorum yoksa bir işaret mi ? teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Rüyada hasta dedenin iyileştiğini görmenin tabiri

Merhaba, öncelikle sevgili dedenize acil şifa diliyoruz. Gördüğünüz rüya birinci tür rüya olup zihnen yorgun, sürekli bir konuyla ilgilenen birisinin uyuduğunda rüyasında ilgilendiği, uğraştığı konuyu görmesi olayıdır. Bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Bu durum sadece gerçek yaşamınızda yaşadığınız olayların etkisinde kalmaktır. Yani gerçek rüya değildir.

Normal şartlarda hasta olan dedenin iyileştiğini görmek onun hakkında şifa bulmaya, işlerin iyiye gideceğine delalet eder.

“Rüyada Hasta Dedenin İyileştiğini Görmek” için 8 yanıt

Benim dedem yoğun bakımda yatıyor, ağır hasta, gözünü falan açmıyor. Rüyamda onun gözünü açtığını, başını hareket ettirdiğini görüyorum, sizce bu ne anlama geliyor, lütfen merak ediyorum bu neye işaret?

Babam kalp damarları tıkalı olduğu için ameliyat oldu ve 13 gün kadar yoğun bakımdaydı. Ben onu rüyamda yoğun bakımdan çıkmış “baba sen yoğun bakımda degil misin” diye sordun “hayır” ben çıktım dedi, odaya geçti masaj koltuna benzer bir koltuğa uzan ve aradan pek fazla geçmeden, babam öldü acaba öleceğine işaret mi etti?

Buse merhaba,
Görmüş olduğun rüya günlük yaşamında kafanı taktığın önemli bir konunun rüyadaki yansımasıdır. (bir kişinin babasının kalp ameliyatı olması önemli bir durumdur ve herkes bu ameliyattan korkar)
Senin düşündüğün rüya babanın sağlıklı bir yaşam süreceğini ve bazı konularda babanı suçlamayı bırakıp onunla yaşamın tadını çıkarman gerektiğini işaret etmektedir. Bakınız rüyada babanın öldüğünü görmek rüya tabiri sayfası.

Merhaba bunu yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum çünkü aklıma çok takıldı benim dedem yoğun bakımda ve gt gide kotuye gidiyor durumu ve bizim onunla iyi değil aramızda fazla sevmeyiz rüyamda onun iyilestigini eve geldiğini sokakta otururken benim yanına gidip ona sarılıp olduğunu benden ozur dilediğini gordum bu ne anlama geliyor

Dedemin bobrekleri calismiyor. Son zamanlar da bacagi cok agriyor. Bacagina su yigilir. Artik yuruyemez hale geldi. Ruyamda onu gordum eskisinden daha gumrahdi. Ve yuruyebiliyodu. 15 yasindaki gibi hissediyodu. Benimle bir uzun bir yol yuruyordu. Bu ne anlama gelir?

Merhaba, dedem alzaimer hastası, kalbinde pil var ve aynı zamanda prostat hastası uzun bir süredir. Rüyamda parktaydım ve banka doğru yürüyen bir adam gördüm. Ablama dönüp dedeme ne kadar benziyor bir arasana sesini duyalım dediğimde banka oturmak üzereydi aradığımız sırada karşımda duran adamın telefonu çaldı ve dedem gelmiş anneme söyleyin diye bağırarak koştum ona doğru onunda gözleri doldu ve sarılıp ağladım o kadar çok ağladım ki umarım hayırlı bir rüyadır

Ben hiç aklımda yokken gözleri görmeyen hasta dedemi iyileşmiş gözleri açılmış birazda gençleştirme mutlu gördüm.benden tavuk pişirmemi istedi fırında ona tavuk pişirdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir