Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hasta Kedi Görmek

Rüyada hasta kedi görmek neye delalettir?

Rüyamda sarı beyaz tüylü bir hasta kedi gördüm, sanıyorum uyuz olmuştu. Sırtında tüylerinden bir kısmı yoktu, eti ve derisi görünüyordu. Kedi benden yardım istiyordu.

Çekine çekine kediyi kucağıma aldım, doktora götürdüm. Kediyi hayvan muayene yatağına yatırdılar, tüm tüylerini tıraş ettiler, kedi küçücük kalmıştı. Bunun açıklaması nedir.

Rüyada hasta kedi görmek neye yorulur?

Rüyada hastalanmış kedi, bir hasta kedi görmek gerçek yaşamınızda çevrenizdeki uğursuzluk anlamına gelir. Çevrenize karşı dikkatli olmalı, çevrenizde olup bitenleri yakından takip etmelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hasta Kedi Görmek” için 8 yanıt

Rüyamda siyah bir farenin topuğumu ısırdığını gördüm,ancak daha sonra onun küçük pis siyah kedi yavrularından birinin olduğunu anladım,yanlarında anneleri de vardı,o da pis ıslanmıştı.
Not. 1 gece öncede topuğundan vurularak öldürülen bir film izlemiştim.Lütfen yorumlar mısınız.
Hoşça kalın

Manolya

Gerçek yaşamınızda ruh halinizde bazı dalgalanmalar yaşamakta olduğunuzu işaret etmektedir. Bazen kendinizi çok çekici, yaratıcı, güçlü hissederken bazan da ürkek, işe yaramaz hissetmekte olduğunuzu işaret etmektedir.

Rüyanız, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz talihsizlik ve kötü şans dolu dönemin sona ermekte olduğunu işaret etmektedir.

Rüyamda kapının önünde üç tane beyaz yavru kedi varmış, kapıyı açıyorum bakıyorum kedilerden birisi can çekişiyor gibi titriyor herkesi çağırıp ne yapalım diye çok üzülürken bir bakıyorum diğer yavru kedi de evin içinde can çekişiyor ağlarken ne yapsam ki derken uyandım.

Rüyamda hastalıktan baygın düşmüş bir kedi görüyorum ve kediye banyo yaptırıyorum karnını doyuruyorum daha sonra kedi tamamen iyileşiyor…Bu rüyamın anlamı nedir acaba yardımcı olabilir misiniz?

Meraba ruyamda evimizde normal hayatta hic kedi beslememize ragmen bir suru kedi gordum ve hepsi hastalikliydi bazilarinin dilleri siyahti bende evde gezmesinler hastalik bize gecmesin diye hepsini giysi dolabima kapattim sonrada eski sevgilimden kedileri baska bi yere goturmesini istedim o dolabi actikca diger kediler etrafa savruluyodu ama hepside olmustu bu neye isarettir ?

Rüyamda topluluk var genelde anne tarafım vardı ama rüyada öyle mutsuz falan değildik eğlenip şakalşıyorduk sürekli farklı farklı zamanlarda farklı renklerde ve farklı büyüklüklerde hasta gibi duran kediler ya ısrarla benle uyumak istiyor ya onları sevmemi istiyor ya da benle yemek yemek istiyor ama kediler hastalıklı
Görünsede aslında hasta değil vahşi gibilerdi, bende hasta oldukları için onlardan uzak durmaya çalışıyordum ama kediler o kadar inatçıydı ki ısrara gitmiyorlardı onlarla oynamamı isterlerken canımı açıtıyolardı dişleri ve patileriyle ilginç bi rüyaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir