Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hastalık Görmek

Rüyada hastalık görmek neye işarettir?

Kendimi bilmediğim bir yerde görüyorum, bilinmeyen hastalık varmış ve oraya bir hastayı ziyarete gitmişim, etrafta kalabalık var . Onlara geçmiş olsun demek istiyorum, içlerinden bir kaç tanesi tanıdık sima, diğerlerini de tanıyorum fakat yüzünü seçemiyorum. Tanıdıkların elini sıkarken yüzlerini yere eğdiğini yüzüme bakmadıklarını görüyorum, üzülüyorum.

Rüyada hastalık görmek neye yorulur?

Sevgi selam, rüyanız sağlıkla ilgili bir haber alacağınızı işaret etmektedir. Bu haberin iyileşme konusunda olma olasılığı çok yüksektir. Rüyada hastalık görmek gerçek yaşamınızda kimi hastalık veya fiziksel rahatsızlığın yansıması olabilir. Öncelikle belirtilere bakmak gerekir. Bu rüyayla ilgili detaylı bilgi için rüyada hasta görmek sayfasını ziyaret ediniz. Rüyada zafiyet geçirdiğini görmek sıkıntılı bir durum karşısında çaresiz kalınacak demektir. Burada anılan zafiyet zayıflık, dermansızlık, güçsüzlük anlamındadır.

Bazı hastalıkların rüyadaki manası

Rüyada menenjit görmek rüyayı gören kişini gerçek hayatta berrak düşünmesine mani olan bazı durumlara işaret ederken öte yandan da bundan kurtulmanın sandığı kadar zor olmadığını belirtir. Rüyada çocuğunun krup olduğunu görmek bu genellikle sağlık ve iç uyum için bir hayra alamet mesaj verir. Çocuğunuz hakkında gereksiz bir korku yaşadığınızı simgeler. Krup hastalığı nedir halk arasında çocuklarda meydana gelen öksürük krizi, Larenks ( gırtlak ), trakea ( soluk borusu ), bronşiyal tüplerin iltihaplanması.

Rüyada nezle birini görmek olaylar karşısında daha dikkatli olmanız gerektiğine, çevrenizde sizi çekemeyenler olduğuna işaret eder. Rüyada nezle olmak veya nezle olduğunu görmek kendinize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine, küçük sağlık sorunları yaşayabileceğine işaret eder.

Rüyada sıtma olmak, sıtmaya yakalanmak, sıtma ateşi, sıtma nöbeti, hayalperest olmak veya bir hastalıklı durum ile ima edilir. Rüyada bir sıtma nöbeti ile titriyor iseniz , kendi işleriniz, görüşleriniz ve düşünceleriniz konusunda dalgalanan bir çizgi olduğunu veya fiziksel hastalık olacağı anlamına gelir. Rüyada sıtma olmuş birini görmek, çevrenizden birinin kayıtsızlığı yüzünden insanları rahatsız edeceğini gösterir.

“Rüyada Hastalık Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda çok ağır bir hastaya ziyarette bulunuyordum ve o kişiye ziyarete gitmeyi çok istiyor hastayı görünce ise ağlıyordum ne anlama geliyor acaba ?

Mine merhaba,
Rüyada bir hastayı ziyaret etmek yaşamınızda bir denge aradığınızı gösterir, bu rüya yanı zamanda geçmişte yaptığınız bir yanlışı düzeltme arayışınızı ya da hatanızdan kaynaklanan sıkıntıyı telafi etme çabanızı gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir