Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek ne demektir?

Merhaba. Rüyamda çok büyük bir hastane gördüm, hastanede görüyorum kendimi. Neden orada bulunduğumu bilmiyorum ama bir arayış içindeyim. Hastane çok sessiz ve insan yok. Çıkış kapısını arıyorum korkuyla ve birden kendimi kapalı havuz gibi bir yerde buluyorum. Bu kapalı yerde iki tane kapı var ve camlarından şiddetli suların kapıları zorladığını görüyorum, meğer hastanede yangın varmış, ateşi de görüyorum. Nasılsa o kapalı yerden kurtuluyorum, çıkış kapısını buluyorum. Daha sonra yine aynı hastaneye bu kez korkusuzca tekrar giriyorum ve kapısı aralık bir odadan çekinerek başımı uzatıyorum ve yatakta babamı görüyorum. Annem de arkası dönük bir şeylerle uğraşıyor.

Babamı ölmüş zannediyorum önce, gözleri tavan dikilmiş öylece duruyor. Hemen gidip sarılıyorum, ağlamaya başlıyorum ama babam elini başıma koyup “üzülme” diyor meğer ölmemiş, ama hastanedeki o yangından çok ağır yaralanmış. Bacağındaki yaraya bakamıyorum bile. Çok üzgün ve korkulu bir halde uyanıyorum. Bütün bunlar ne anlama geliyor olabilir? Rüyada hastane görmek neye işarettir, yardımcı olursanız sevinirim.

Name: esra
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:26
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject:hastane
Anahtar kelimeler:babayı hasta görmek, çıkış kapısı, kapalı havuz

Rüyada hastane görmek nasıl yorumlanır?

Esra merhaba,

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Babanın hastalandığını, babayı hasta görmek kazancın boş yere harcanacağını ifade eder.

Hastane rüyada görmek konusunda diğer bilgiler

Rüyada hastaneye yatmak, hastanede yatmak, hastanede tedavi görmek hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler. Hastanede çalışmak, çalıştığını görmek ( doktor, hemşire, hasta bakıcı gibi net bir görev değil, sadece orada çalıştığını görmek ) gerçek yaşamda vücudunuzun kontrolünü kaybetme korkusu taşımakta olduğunuzu simgeler. Rüyada hastaneden çıkmak, hastaneden ayrılmak, taburcu olmak, hastaneden çıktığını görmek yaşamınızda pozitif yönde yenilikler olacağına işarettir.

Rüyada sanatoryum görmek rüya sahibi kişi için tatil ve yalnız kalma duygularını simgeler. Yaşamınızda var olan sıkıntılı ve stresli dönemden kaçışı, tek başına kalma isteğini ifade eder. Bir sanatoryumda olduğunu görmek günlük hayatın sıkıntılarından uzaklaşmak istediğinize işarettir.

“Rüyada Hastane Görmek” için 10 yanıt

Rüyada kocasının kaza yaptığını ve öldüğünü duymak
Selam, ben ayin onaltısında ruyada gördüm ki bana telefon ediyor ve kardeşim soyluyor kocan kaza etmiş ve ölmuş o anda bende aglayarak dişariya çikiyorum ve kendimi tama arabalarin onunde atarken uyukudan kalkdim. bu ruyayi azan sabah dan sonra gordum

Rüyada hastane odası görmek
Rüyamda ailemle birlikte temiz hastane odasında anneannemin yanında kalıyoruz. Birden ağırlaştı hepimiz koşturuyoruz doktor hemşireler alıp götürdü ben yanına gitmek için asansöre bindim orada uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. (şu an anneannem yoğun bakımda durumu ağır)

Merhaba,
Öncelikle sevgili anneannenize acil şifalar diliyorum. Gördüğünüz rüya herhangi bir mesaj vermemekte, günlük yaşamınızda kafanıza takılan konun yansımasını göstermektedir.

Rüyada hastanede sıra beklediğini görmek
Ben rüyamda bir sıra içindeyim, sıra uzun sıra, girme sırası bana geldi, hemşire bekletti arkadan. Bir tane bayan girdi sonra sıra dağıldı herkes içeri girdi, bende girdim, yanımda bir kişi daha vardı, tam merdivenden indim hemşire “sandalyedekilere yardım etmek isteyen dursun” dedi, bende “arkadaşıma yardım edelimde merdivenlerden çıkaralım” dedim, tekerlekli sandalyedekilerin hepsi bayandı, 3 4 taneydi sandalyedekiler, benden önce davrandılar yardım edemedim, yukarıya kadar çıktım sıra gelmedi bana, çıkarken bir bayanı birisi önüne kollarına sarmış götürüyordu, bunun anlamı nedir? Hastaneye gitme sebebim de yoktu?

Rüyada özel hastane görmek
Ruyamda kardeslerim maddi durumlari iyi olmus bir ozel hastane yaptiriyorlar hastaneye gidiyorum bakmaya nasil olmus diye icerde annem var birde is yerinden tanidigim kiz arkadasim bu kiz arkadasimin 2 tane biri kiz digeri erkek cocugu var fakat erkek cocugu zihinsel engelli o cocugu uyutmaya calisiyorum fakat uyutamiyorum tanidigim o bayan benden annemden yardim istiyor annem ona iki kazak veriyor biri kirmizi renkte fakat annem bana kiziyor bu kiz senle hic konusmuyor isi dusunce seni ariyor neden ona yardim edecegimizi soyluyorsun surekli ruyamda deli ya da zihinsel ozurlu tanimadigim insanlari goruyorum simdiden tesekkur ederim

Rüyamda iki şeritli bir yolda karşıdan karşıya geçtim, baktım telefonumu düşürmüşüm, tekrar geçip aldım ama gözlerim arabaları çok az görüyordu, kucağımda da bir erkek çocuk var oradan bir hastaneye gidiyorum, yaşlı kadınların kaldığı odada yaşlı bir kadına “bak sana kimi getirdim” diyorum, çocuğun elinde damar yolu açılmış duruyor, acaba bunlar nedir?

Rüyamda bir telefon geliyor ben telefonu acıyorum, sonra kızın teki “17.00 18.00 arası hastaneye gel” diyor bende gidiyorum, sonra bir kız bir müdür odası görüyorum “evrakları müdüre verme” diyor, sonra ben uyanıyorum, biraz yardımcı olabilir misiniz?

Rüyamda bir asansör hızla aşağı düşerken kendimi kurtarıp bir yere atlıyorum, üstünde mavi hasta elbisesi var ve atladığım yer bir hastane katı. Etrafta insanlar geçerken bana bakıyor bende diz çökmüş haykırarak ağlıyorum, sonra göremediğim biri beni kaldırıyor yürümeye başlıyorum. Bunun anlamı nedir lütfen?

Ben rüyamda özel hastaneye gidiyorum ve ameliyat masasında oluyorum doktor beni muayene edebilmek için belime iğne yapıp belden aşağısı uyuşması için bekliyor (ama uyuşmuyor) o sırada ben bayan doktoru çok sıcakkanlı bulduğum için adını soruyorum adının efsane olduğunu söylüyor sonra mesai saati bittiği için işini yarım bırakıp gidiyor bizde (yanımda ablam oluyor) çıkarken kasada 93 TL ödeme yapıyoruz (özel hastane olduğu için) giderken tanıdık bir kadının benim için alaycı bi şekilde güldüğünü görüyorum yanından geçip gidiyoruz. 23 yaşında evli çocuksuz. Cevaplarsanız müteşekkir olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir