Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek ne demektir?

Merhaba. Rüyamda çok büyük bir hastane gördüm, hastanede görüyorum kendimi. Neden orada bulunduğumu bilmiyorum ama bir arayış içindeyim. Hastane çok sessiz ve insan yok. Çıkış kapısını arıyorum korkuyla ve birden kendimi kapalı havuz gibi bir yerde buluyorum. Bu kapalı yerde iki tane kapı var ve camlarından şiddetli suların kapıları zorladığını görüyorum, meğer hastanede yangın varmış, ateşi de görüyorum. Nasılsa o kapalı yerden kurtuluyorum, çıkış kapısını buluyorum. Daha sonra yine aynı hastaneye bu kez korkusuzca tekrar giriyorum ve kapısı aralık bir odadan çekinerek başımı uzatıyorum ve yatakta babamı görüyorum. Annem de arkası dönük bir şeylerle uğraşıyor.

Babamı ölmüş zannediyorum önce, gözleri tavan dikilmiş öylece duruyor. Hemen gidip sarılıyorum, ağlamaya başlıyorum ama babam elini başıma koyup “üzülme” diyor meğer ölmemiş, ama hastanedeki o yangından çok ağır yaralanmış. Bacağındaki yaraya bakamıyorum bile. Çok üzgün ve korkulu bir halde uyanıyorum. Bütün bunlar ne anlama geliyor olabilir? Rüyada hastane görmek neye işarettir, yardımcı olursanız sevinirim.

Name: esra
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:26
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject:hastane
Anahtar kelimeler:babayı hasta görmek, çıkış kapısı, kapalı havuz

Rüyada hastane görmek nasıl yorumlanır?

Esra merhaba,

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Babanın hastalandığını, babayı hasta görmek kazancın boş yere harcanacağını ifade eder.

Hastane rüyada görmek konusunda diğer bilgiler

Rüyada hastaneye yatmak, hastanede yatmak, hastanede tedavi görmek hayatın günlük akışında biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler. Hastanede çalışmak, çalıştığını görmek ( doktor, hemşire, hasta bakıcı gibi net bir görev değil, sadece orada çalıştığını görmek ) gerçek yaşamda vücudunuzun kontrolünü kaybetme korkusu taşımakta olduğunuzu simgeler. Rüyada hastaneden çıkmak, hastaneden ayrılmak, taburcu olmak, hastaneden çıktığını görmek yaşamınızda pozitif yönde yenilikler olacağına işarettir.

Rüyada sanatoryum görmek rüya sahibi kişi için tatil ve yalnız kalma duygularını simgeler. Yaşamınızda var olan sıkıntılı ve stresli dönemden kaçışı, tek başına kalma isteğini ifade eder. Bir sanatoryumda olduğunu görmek günlük hayatın sıkıntılarından uzaklaşmak istediğinize işarettir.

10 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir