Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Hastane Morgu Görmek

Rüyada hastane morgu görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir hastanede morgun kapısındaydım. Annem yanıma geldi ve içeriye girebileceğimizi söyledi. İçeri girdiğimde bir sürü Hristiyan ölü vardı fakat hiçbirinin üstü kapalı değildi.

Hemen gözlerimi kapatıp dışarı çıktım. Başka bir morgun önüne geldim. Annem içeride ölü bebekler olduğunu, hepsinin Hristiyan olduğunu ve Hristiyan bebeklerin ölünce süslendiğini söyledi. İçeri girdiğimde sırayla dizilmiş ölü bebekler vardı. Hepsi kızdı ve bileklik, küpe hatta piercing gibi şeylerle süslenmişti.

Rüya detayı: yaş:15 cinsiyet:kız öğrenciyim ve bekarım

Rüyada hastane morgu görmek nasıl yorumlanır

Selam gördüğünüz rüya reel hayatınızda umutlarınızın azaldığı, kendini güçsüz ve çaresiz hissettiğin bir yaşam evresinden geçtiğini simgelemektedir. Çünkü rüyada morg görmek tüm toplumlarda olumsuz manalara yorulur ve bir akraba veya yakın arkadaşının ölümü veya şok edici ve korkunç haber işaret edebilir.

“Rüyada Hastane Morgu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada morga girmek
Arkadaşlar merhaba, geçen hafta rüyamda morga tek başıma olarak girdiğimi gördüm ama herhangi bir ceset , insan parçası vs yoktu ama morg olduğundan emindim.
O gece arkadaşımla beraber kalıyorduk, sabah olduğunda acil çağırdılar ve annesinin vefatını öğrendi. Yine de karamsarlığa gerek yok elden geleni yapıldıktan sonra ki işlere sadece sabırla bakılır.

Rüyada morg görmek bir akraba veya yakın arkadaşının ölümü veya şok edici ve korkunç haber işaret edebilir.
Morga gitmek, girmek, birini aramak veya orada ceset görmek sizin için çok üzüntü ve sıkıntı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir