Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Hastanede Çocukların Karıştığını Görmek

Rüyada Hastanede Çocukların Karıştığını Görmek Ne Demek?

Merhaba ben cok karisik ruyalar goren biriyim bazen ruyamin ne anlama geldigini bilsem de cogu kez cozemiyorum yardımcı olursaniz sevinirim iki ruyam var aklimda kaldigi kadar anlatmaya calisicam. Oncelikle evli ve bir erkek cocuk annesiyim.

Ruyamda cocuklarin hastanede karıştığını ogreniyorum ve benim cocuguma yakin bir arkadasimin annelik yaptığını görüyorum. Kendisi dogum yapmamis fakat bir sekilde oglum onun eline gelmis, cok sevgi ve merhametle büyütmüş, hatta emzirmis. Bunu ogrenince dna testi yaptirmaya karar veriyoruz, bir an icimden esimin kendisini aldatip aldatmadigimi düşünüp düşünmediği geciyor. Bir kac kisiyiz, arkadaşım emek verdigi cocugu kaybetme endisesiyle agliyor, bende kendi büyüttüğüm çocuğu yani oğlumu vermek istemiyorum ama ruyamda asıl cocugumu da almak istiyorum. İnsanlar içlerinden “ne var bu kadar büyütecek, verin elinizdeki cocugu alin kendi cocugunuzu” diye geciriyorlar, ben bunu fark edip onlara bunun ne kadar zor olduğunu nasil can yaktigini anlatiyorum bu birinci aklimda kalan kismi bu.

Rüyada Hastanede Çocukların Karıştığını Görmek Yorumu

Değerli okurum, genel anlamda birinin sık sık karışık rüyalar görmesi o kişinin gerçek yaşamında hayatının dengelerinin bozulduğunu, iç huzuru bulamadığını, kafasının karışık olduğunu gösterir. Bu rüyalardan çıkarılması gereken ders ise bir an önce bu karışıklığa yol açan sebeplerin tespit edilip, onları çözmek ve huzura kavuşmak gerektiğidir. Bu rüyanızda iki faktör öne çıkıyor ki bunlar; çocuğunun hastanede karıştığını görmek ve dna testi yaptırmaktır.

Rüyada çocuğunun hastanede karıştığını görmeniz aslında gerçek hayatta bir güvensizlik durumunu temsil etmektedir. Bu çocuğunun geleceği hakkında endişeler veya geleceğe güvensizlik, bir yerlere ya da birilerine güvensizlik durumu olabilir. Günümüz şartlarında bu duygu anlaşılabilir ama ölçüyü kaçırmamak gerekir ki aşırı güvensizlik insanı ruhsal olarak kötü etkileyebilir.

DNA testi yaptırdığını görmek rüyayı gören insanın yaşamın temel bileşenleri hakkında bir sorgu içinde olduğunu gösterir ve bu hesaplaşmayı tamamladığında huzura kavuşacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir