Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hastanede Doğum Yapmak

Rüyada hastanede doğum yapmak ne demektir?

Biraz uzun olacak ama yardımcı olabilirseniz sevinirim. Rüyam lisede (ben universite ogrencisiyim) başladı, hamileydim ve herkes bu normalmis gibi davraniyordu. Daha sonra doğum basladi ve ailem yanımda hastaneye gittik. Elektrikler kesikti ve çok kalabalikti ama ailemin tanıdık doktor sayesinde sakin bir yer bulduk. Genc bir erkek doktor dogumu gerceklestirdi. Bebek soylediklerine gore son derece saglikliydi ama bana çok küçük ve cılız gozuktugu için endişeliydim.

Genc doktor ve tanıdık doktor beni kutlamak için icki icmeye goturduler. Yer bardan çok bir cafeye benziyordu. Ben icmek istemedim, ayip olmasin diye de “hay allah dokulmus diyerek” ickimi doktum. bira bardaginda portakal renginde bir kokteyldi. garson nezaketen tekrar doldurdu istemememe ragmen. ben de nezaketen bir yudum alip hastaneye bebege bakmaya gittim. hamileyken de dogumdan sonra da bebek benim degilmis gibi hissediyordum ama yine de endişeleniyordum ve yardımci olmak istiyordum. Genelde ruyalarimda cogunlukla fantastik bir element vardir fakat bunda olmadığı için biraz korktum

Rüyada hastanede doğum yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız oldukça derin analiz gerektiren, çok kıymetli mesajlar veren bir rüyadır. Ben burada kısa ipuçları vereceğim ve lütfen bu ipuçlarını kullanarak, içinde bulunduğunuz durumu, yaşadıklarınızı bir arada değerlendirip sonucu lütfen yazar mısınız?

Rüyanız aslında inanılmaz güzel bir geleceğe, yeni başlangıçlara, yeni projelere başlamak üzere iken kimi olumsuz faktörler veya kimi arkadaşlarınızın etkisiyle bu şansı şimdilik kaçırdığınızı, kullanamadığınızı veya ertelemek zorunda kaldığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Cevabınızı bekliyorum. Cevabınıza göre ilavelerim olabilir. Hoşça kalın.

“Rüyada Hastanede Doğum Yapmak” için 2 yanıt

Merhaba ben size gecen gördüğüm rüyama anlatmak istiyorum.
Rüyamda ben hamileyim. Ama karnım yok doğumhanedeyim bebeğin kafası görünüyor ve bir çökük var, doktor önümde ve dıyor normal doğum olmaz sezeryanla olacak ama hiç kan veye benzeri şeyle yok her yer ter temiz.
Sonra birden doğurmuş oluyorum bir erkek bebek. Bebek yatagıyla cıkıyorum, dışarıda üşümesin diye örtmek istiyorum. Ayaklarını tam örterken o bebek saniyeler içinde büyüyor kocama bir delikanlı, cok ama cok yakısıklı sarısın, yanımda duruyor ve bana sarılıyor “annem canım annem” diyor “artık ben varım sana kimse bir şey yapamaz ben varım ben varım” diyor beni öyle sıkı sıkı sarıyor ki anlatamam. O arada eşimi görüyorum bu delikanlı onunla resmen burun burunla geliyor ve ellini sallıyor “bana bak bana” diyor “artık ben geldim anneme hiç bir şey yapamazsın sen ve kulaklarının arkasına bunu yaz unutma ben izmirliyim”. Diyor. Burada rüyam bittiyor cok etkisinde kaldım ben, bunu. Yorumunu bana yaparmısınız lütfen. Saygılar selamlar

Selamlar. Benim rüyamı niçin yorum yapılmadı anlamdım.
Bana mail gelmedi ve burada yorum bulamadım Teşekkürler şimdiden
Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir