Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Hastanede Öldüğünü Görmek

Rüyada hastanede öldüğünü görmek neye işaret eder?

Eşimle birlikte hastaneye gidiyorum. Ameliyat olacakmışım. Kısa günübirlik ameliyatmış. Ameliyathanenin kapısında beni içeri almaları için bekliyoruz. İsmim anons ediliyor ama kızlık soyadım ile. İçeri giriyoruz hazırlanmaya başlıyorum. Benimle birlikte başkasını da çağırıyorlar, o benden önce hazırlanıyor, onu ameliyata alıyorlar, ben hangi bölümde ameliyat olacağımı bilmeden dolanıyorum. ışığı kapalı bir bölüm var, herhalde orası diyorum, ışığı açıp, içeri giriyorum. ameliyat masasını üstünde üzeri örtülü biri yatıyor, ölmüş biri diyorum, ışığı kapatıp çıkıyorum.

Eşim görevli hemşirelerle konuşuyor beni hangi bölümde ameliyat edeceklerine dair, beklememiz söyleniyor, kavga olmasın diye eşimi dışarı çıkartıyorlar, ama orada diğer hastaların yakınları bekliyor. Sonra kayınvalidemin kucağında 8 aylık oğlumu getirmiş onu görüyorum, “niye geldiniz, moralimi bozmaya beni duygulandırmaya mı?” diye söyleniyorum. Arkalarını dönüp giderken, bu sefer 8 yaşındaki kızımı da görüyorum. Bana beklememi söylüyorlar.

Yeşil çimenlik bir yerde, yere oturmuş 5-6 kişi ile birlikte bekliyorum. Sonra birden kendimi bir ameliyathane bölümünde buluyorum. Temiz beyaz bir önlüklü hafif sakallı bir doktor, üzüntü içinde ellerini yüzünde gezdiriyor. Sonra ameliyat masasına bakıyorum. Bedenim orada yatıyor. O anda “herhalde öldüm” diyorum. Doktor derin bir nefes alıp, sağına soluna selam veriyor, namaz bitimindeki gibi, ben şehadet getiriyorum. Allah’ım sana dönüyorum diyorum.

Doktor vakit geldi deyip kapıyı açıyor. Doktor aileme haber vermeye diye ürüyor beni. Ayaklarımın yere basmadığını, yerden biraz yüksekte süzüldüğümü hissediyorum. Acaba gerçekten öldüm mü diye duvarlara çarpıyorum, arasından geçebilirim belki diye, ama omuzlarım acıyor. Başka bir kapıya geliyorum. Orada uyanıyorum.

Rüyada hastanede öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda dengelerinin alt üst olduğunu, yaşamınızdaki öncelikleri karıştığınızı ve hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjinizi kaybettiğinizi ve bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret etmektedir.

Ancak rüyanızın diğer unsurları yaşamınızda kimi yenilikler olacağını, eğer varsa sağlık sorununuzu yakında atlatacağını ve iyileşeceğini göstermektedir.

Böyle bir rüya görüldüğünde derhal kendinize çeki düzen verip, yaşamınızı düzene sokup, herşeyi gözden geçirmelisiniz Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hastanede Öldüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kendi ölüm haberimi aldım, bir ameliyatta ölmüşüm ve öteki dünyaya gitmek için hazırlık yapıyordum sonra uyandım, ne anlama geliyor bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir