Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hastanede Olmak

Rüyada Hastanede Olmak Ne Demek?

Ben 6 yıldır birini seviyorum. Oda beni seviyor. Ama biz çıkmıyoruz. Rüyamda bir hastanedeydim, sevgilim gittiğim doktorun yanında çalışıyordu, doktor bana ilaç olarak ekmek verdi, onun getirmesi gerekiyordu kardeşi getirdi, bana verdi ekmekleri. Sonra doktorun odasından çıktım ve onu küçük bir çocukla bir masada otururken gördüm, bana gülümsedi ama ben ona kızmış bir tavır takındım ve hastaneden çıktım, onu bu sefer dışarıda birini kovalayıp küfür ederken gördüm. Sonra benim erkek kardeşim yanıma geldi ve uyandım. Hep Rabbimden o ve kendim için hayırlısını diledim,

Rüyada Hastanede Olmak Tabiri

Sevgi merhaba, rüyada hastane görmek fiziksel bakımdan iyileşmeye veya ruhsal olarak gelişmeye delalet eder. Rüyada hastanede olmak rüya sahibinin gerçek hayatta biraz yavaşlaması, bazı şeyden bir süre uzak durması, taşıyabileceğinden fazla sorumluluk almaması gerektiğine işaret eder. Rüyada doktor görmek kişinin uyanık yaşamında duygusal ve ruhsal iyileşme için bazı şeylere ihtiyaç duyduğuna rivayet edilir. Doktor görülmesi aynı zamanda kişinin bazı sağlık sorunları olduğunu da ifade edebilir.

Rüyada ilaç görmek iyi bir şeye sebep olmak, şifa bulmak, hastalıktan kurtulmak demektir. Rüyada ekmek görmek nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Rüyada birine küfür ettiğini görmek kişinin kendini diğerleri tarafından kolayca yararlanabilir biri olarak gördüğünü ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir