Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hastaneden Çıktığını Görmek

Rüyada hastaneden çıkmak neye işaret eder?

Merhaba, babam kısa dönemde ciddi bir rahatsızlık yaşadı, o dönem çok hastanede kaldığımızdan belki ama, şöyle bir rüya gördüm. Rüyamda babamla hastanedeyiz, ben çay alıyorum, hastaneden çıkacakmışız, “bahçede birer çay içelim, öyle gidelim” diyorum, “tamam” diyor, babamın elinden tutuyorum, ellerimizde çayla hastaneden çıkışa doğru merdivenlerden iniyoruz, bu kadar.

Ayrıca bu dönemde iş görüşmesi için çağırıldım, iş değiştirmeyi düşünüyordum sonra vazgeçtim ve görüşmeye de gidemedim, aynı gün bu rüyayı gördüm, ertesi gün aynı yer tekrar arayınca da bir gidip görüşeyim dedim ve işe kabul edildim, ben bu rüyayı önemli bir fırsatı kaçırıyorum olarak değerlendirip gitmiştim fakat şimdi de emin değilim iş değiştirmem iyimi, yoksa bulunduğum yerden ayrılarak mı kayba uğrarım karar veremedim, sizde yorumlayabilir misiniz? Umarım cümlemizin rüyaları hayırlara vesile olur. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyanın unsurları: hastane, baba, çay almak.

Rüyada hastaneden çıktığını görmek tabiri

Merhaba, ben sizi etkilemiş olmamak için yorum yapmayacağım, unsurların anlamını sıralayacağım.

Rüyada hastane görmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Rüyada hastaneden çıkmak, hastaneden ayrılmak, taburcu olmak yaşamınızda pozitif yönde yenilikler olacağına işarettir. Rüyada Babayı görmek isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyada çay huzur, mutluluk, paylaşma, sosyal iletişim, yeni dostluklar ifade eder. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

“Rüyada Hastaneden Çıktığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevdigim kadını hastanede yattığını örüyorum ama onu bulamıyorum kızı varmış bana yattığı yatağı gösteriyor yanına gidiyorum yanağından öpüyorum konusamıyor ama senmi geldin diyor mutlu oluyor

Okuldan kiz arkadasim beni hastaneden cikarken gormus ayagimda sikinti varmis hastaneden cikiyor musum bunu da bana soyledi yorumu nedir bana soyler misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir