Rüyada Hastaneye Gitmek

Rüyada hastaneye gittiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda hasta yatan annemi ziyaret için hastaneye gittiğimizi gördüm. Rüyamda anneannem, dedem, ben ve teyzem, dördümüz hastaneye gidiyorduk, giderken araba kaza yaptı, yukarıdan aşağı bir yere düştük ama hiçbirimiz yaralanmadık, yürüyerek yolumuza devam ederken ben açık bulduğum bir bilgisayara benden bir yaş küçük bir arkadaşıma kötü sbs sonucu yüzünden fırça atmak için oturdum.

Önümdeki dükkanlardan birinde sevdiğim kızı ve ailesini gördüm, kız da beni fark etti, gülümsemeye başladı, fakat ben gerçek hayatta beni reddettiği için surat yaptığım gibi surat yapmaya devam ettim, küçük bir çocuk yolladı yanıma, çocuğu geri yolladım. Bizim yan apartmana taşınacaklarını duydum, çok heyecanlandım ama rüya bitti.

Rüyada hastaneye gitmek yorumu

Demir merhaba, rüyandaki olaylar ve unsurlar birbiri ile alakasız, bu durum bir nedenle kafa karışıklığı yaşadığını simgelemektedir.

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kaza görmek Uyarı, Terslik, Kritik İş yaşamı anlamlarını simgeler.

Rüyada sevdiğini görmeniz, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir