Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hastaneye Gittiğini Görmek

Rüyada hastaneye gitmek ne demektir?

Rüyamda bir şey için hastane gibi bir mekandayım, benim gibi bir sürü kız var, yanımda annem var, elimde de kardeşimin oyuncak bebeği var. İçeriden “duş alın” deniyor, herkes duş alıyor, kabin yok, açık herkes birbirini görebiliyor.

Sıra bekliyorum bebek elimde yanımda bir erkek var, ondan başka da erkek yok, bebeği sevdi, sonra sıra bana geldi, bebeği annem alıp gitti, ben duş alınan yere girerken içerisi doluydu, ben duş alırken kimse yoktu tektim. Saçlarımı iyice yıkıyorum acele ediyorum bir an kimse olmayınca geç kalmaktan korkuyorum, tam çıkacağım vücudumu sabunlamadığım aklıma geliyor, devam ediyorum sonra uyandım.

bekarım, 19 yaşında bir Bayanım öğrenciyim, bildiğim önemli bir hastalığım da yok, yatmadan önce uzun süre görmediğim bir arkadaşım sms attı ve beni karanlık bir odada gördüğünü çık dediğinde çıkamayıp beni tutuyorlar dediğimi söyledi. bu rüya ne anlama geliyor acaba? Gökçe’nin rüyası. 20 Ağustos 2012 @ 16:05

Rüyada hastaneye gittiğini görmek tabiri

Gökçe Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda aklınızın ucundan dahi geçmeyen, adeta sizi şok edecek kimi güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir. Lütfen ilerideki günlerde düşüncelerinizi ve gelişmeleri yazınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hastaneye Gittiğini Görmek” için 4 yanıt

Şimdi ben hastaneye giriyordum, sonra hastanede anneannemi gördüm bir odada idi, sonra ablamı gördüm, o da aynı odada idi ama anneannem suan yaşamıyor. Rüyamda yaşıyor olarak gördüm. Sonra anneannem bana bir çiçek veriyor ve odadan çiçekle çıkarken anneannem bana diyor ki “hakkını helal et yavrum, ben gidiyorum” diyor ve bende ağlıyorum elimdeki çiçekle çıkıp gidiyorum.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Üzgün

Rüyada ölmüş anneanneyi diri görmek, gerçek hayatında şu anda seni üzüntüye sokan bir konu hakkında bir şeyler danışmak için onun yokluğunu hissettiğini işaret ederken rüyada gelişen diğer olaylar önündeki günlerde bir iyileşme dönemine gireceğini, işlerin yolunda gitmeye başlayacağını, sizi beğenen, takdir eden birileri olduğunu simgelemekte güzel karakteriniz ile size hep saygı duyulduğunu göstermektedir.

Rüyasında hastaneye gitmek
Rüyamda hastaneye gidiyordum, hastane odalarından birinde anneannemi gördüm hemde yaşıyor olarak ama kendisi şuan ölü, sonra odaya ablam geldi ve anneannem “hakkınızı helal edin yavrularım” demeye başladı ve yanımıza ablam bir çiçek getirdi, sonra da ben ağlaya ağlaya elimde çiçekle odadan çıktım. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Korku.

Rüyada hastaneye gitmek, fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret ederken hastanede ölmüş anneannenizi görmüş olmanız reel hayatınızda size rehberlik edecek birine ihtiyaç duyduğunuzu ifade etmektedir. Onunla helalleşmek ise günlük hayatınızda içinde bulunduğunuz bir çatışma ya da sorunun çözüme kavuşup rahata kavuşacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir