Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hatip Görmek

Rüyada hatip olmak neye delalet eder?

İyi günler diliyorum öncelikle. Yatmadan önce Cübbeli Ahmet Hocanın sohbetlerini dinledim. Gece de rüyamda onu gördüm, onun mescidinde hizmet ediyorum; hatiplik yapıyorum bayanlara, geleni gideni karşılıyorum. Sonra Hoca bana ait olan bir defteri eline alıyor, “aferin” diyor, “seçimini iyi yapmışsın”. Evlenmek için iki kişinin adı yazılı defterde ve bu isimleri görünce Hocanın tebriğini alıyorum.

Sonra bir kadın (kardeşim mi yoksa yakın arkadaşım mı hatırlamıyorum) benim asıl evlenmek istediğim erkekle çoktan evlenmiş, onu öğreniyorum. Ve çok üzülüyorum. Mesleğim öğretmenlik, evlilik konusu benim için sıkıntılı, bir de iş konusunda kararsızlıklarım var. 25 yaşında bekar bayanım.

Rüyada hatip görmek yorumu

Hatice merhaba,

Rüyanızda birden fazla olay ve konuşma geçmekte ancak rüyanızın verdiği ana esas mesajı “gerçek yaşamınızda size yol gösterecek, ilim sahibi birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermesidir”. Umarım bu kişiyi bulursunuz ve size göstereceği yol aydınlık olur. Rüyadaki ilginç olan konular Cübbeli Ahmet Hoca ve hatip olduğunu görmektir.

Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek veya onu dinlemek, gerek dünya işlerinde gerekse ahiret işlerinde dengeyi kurduğunuzu, öteki dünya için hazırlıklarınızı yaparken bu dünyanın tadını çıkarmayı bildiğinizi simgeler.

Rüyada hatip olmak rüya sahibinin üstün bir insanları ikna etme yeteneğine sahip olma yeteneğine sahip olduğunu ve bunun farkına varması gerektiğini gösterir. Rüyada hatip olduğunu görmek aynı zamanda başkalarını kendi fikir ve inançlarınızı kabul etmek için zorladığınızı simgeler. Rüyada bir hatip görmek suçluluğa ve kendi kendini cezalandırmak duyguları içinde olduğunuzu, öğrenmeniz gereken önemli bir bir kişisel ders olduğunu temsil eder.

“Rüyada Hatip Görmek” için bir yanıt

Mesajimi yorumladiginiz icin teşekkür ederim tamamen evliligimin ilk senesinde ki ruh halimi ve yasadiklarimizi (yani bir birimizi suclama konusu) anlatmissiniz. Evet çok şükür rabbime sorunlarımızı hallettik ama aklima takılan bazi seyler var mesela ben karanlikta otururken esimin aydinlik yerde oturmasi, bizim kapi esiginde esimle tasla bir birimizin uzerine yurumemiz(yani şöyle ki bir birimize tasla vurmak icin kaldirdik elimizi ama vurmadik sonra esimin arkasini dönüp bir kac adımdan sonra yok olmasi,birde esim kaybolduktan sonra isik daha fazla oluyo birden parliyo) bu ruya ayriligin habercisi olabilir mi evet suan da esimle çok iyiyiz ama birden kayboluyor olmasi aklimi karistirdi eger bir aciklik getirirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir