Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Hava Görmek

Rüyada hava sıcaklığı neye delalet eder?

Rüyamda dışarıda dolaşıyordum her yer kar ile kaplıydı, yollar ve arabaların üzerin bembeyaz karla kaplanmıştı ama hava güneşliydi. Bu soğuk havada güneşi görmek beni mutlu etmişti ve içimde bir hafiflik hissettim. Sonra gökyüzüne baktığımda havada kocaman kanatlı bir bembeyaz at gördüm, harika görünüyordu ama bulutlar bembeyaz o da bembeyazdı, onu fark etmek için biraz dikkatli bakmak gerekiyordu. Hemen ailemin yanına koşup haber verip onlara kanatlı atı gösterdim, çok şaşırdılar. Sonra uyandım.

Rüyada hava görmek yorumu

Elif selam, kış mevsiminde rüyada kar görmek hayırlara işarettir ve işlerin yoluna gireceğini, bolluk ve bereketi temsil eder. Kış mevsiminde güneşli hava görmek kişinin içini ısıtacak, onu sevince boğacak güzel gelişmelere işarettir. Gördüğünüz rüyanın verdiği mesaj o kadar güçlü ki havada gördüğün kanatlı atta benzer güzel şeylere işaret etmektedir ve rüyada kanatlı at görmek rüyayı gören kişinin yaşamına renk getirecek, onu heyecanlandıracak ilham verici bir şeyi işaret eder.

Rüyada hava görmek kişinin amaçlarına ulaşma yolunda ümitlerinin artmasına sebep olacak iyi gelişmelere işaret eder. Havada durmak kişinin bir mal sahibi olmak konusunda kararsız kaldığını ifade eder. Havada yürümek kişinin bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan mutlu mutlu olacağına rivayet edilir. Havadan düşmek makbul değildir bir zarar, ziyan veya işten çıkarılmaya delalet eder.

Saf ve berrak hava kişinin isteklerinin gerçekleşmesine alamettir. Açık hava şans rüya sahibinin yeni başarılar veya kazanç fırsatı yakalayacağı bir döneme girdiğini müjdeler. Kapalı hava üzüntü, dert demektir, rüyayı görenin bir nedenle canının sıkıldığını temsil eder. Kırmızı hava en kötü rüyalardan olup, kıtlığa ve pahalılığa yorumlanır. Siyah hava kişinin kederlenmesine sebep olacak bir haber almasına veya böyle bir durum yaşamasına alamet eder. Tozlu hava hastalıklara karşı daha fazla edilmesi gereken bir dönem yaşandığını işaret eder. Havanın önce kararıp sonra açması sıkıntıların bitmesine, ferahlamaya delalet eder.

Hava sıcaklığının rüya tabiri

Soğuk hava rüya sahibinin yaşamında bir değişim arefesinde olduğunu simgeler. Sıcak hava rüyayı gören kişinin içini ısıtacak güzel olaylara delalet eder. Ilık hava rüya sahibinin dert ve üzüntülerinin son bulacağı, aradığı huzura kavuşacağı bazı güzel gelişmelerin olacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir