Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Havada Asılı Duran Ağaç Görmek

Rüyada havada asılı duran ağaç ne demek?

Merhabalar. Ben 23 yaşında bir bayanım, özel bir şirkette muhasebeciyim, katiplik sınavına başvuracağımın gecesi gördüm bu rüyayı. Rüyamda kendimi harabe evlerin ortasında buldum. Çok fazla kalabalık yoktu ama bir kaç kişi daha vardı ortalıkta gezinen.

Önce korktum, çevremdeki herkes normal davranıyordu sonra kafamı biraz yukarı kaldırınca gövdesi olmayan, havada öylece asılı duran pembe çiçek açmış bir çok ağaç vardı. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler, kendinize iyi bakın. Rüyanın unsurları: harabe ev, pembe çiçek, gövdesiz ağaç.

Rüyada havada asılı duran ağaç görmek tabiri

Merhaba, rüyada görülen ev, kişinin kendi dünyasıdır. Rüyada harabe evler görmeniz, gerçek yaşamınızda kendinizi iyi hissetmediğini simgelemektedir. Rüyada ağaç görmek İşinde ilerlemek, başarılı olmak manasını taşır, ağaçlar sırtını sağlam yere yaslayacağınız anlamına gelmektedir.

Gördüğünüz gövdesi olmayan ağaçlar, uyanık hayatınızda destek alacak, sırtınızı dayayacak kimseniz olmadığını simgelemektedir. Ancak üzülmeyin, pembe çiçekler ise her şeye rağmen hayallerinize kavuşacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Havada Asılı Duran Ağaç Görmek” için bir yanıt

Rüyamda çok yüksek bi ağaç eve tırmanıyordum. Son basamakları ellerimi de yere koyarak çıkıyordum. Çıktığımda gökyüzü hizasında bi ağaç havada asılı duruyordu. Kökleri ve dalları vardı. İçinde pembe küçük çiçekler vardı. Yorumlarsanız çok iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir