Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Havada Duran Bebek Görmek

Rüyada havada duran bebek neye işaret eder?

Rüyamda bir yolda kuzenimle ilerlerken yolun bir tarafı ormanlık ağaçlarla kaplı diğer tarafı ise toz toprak olarak gördüm, aniden kuzenim koşmaya başladı, bende onu takip etmeye başladım, kuzenim birden ağaçların arasına daldı, bende arkasından girdiğimde kuzenim çömelmiş, diğer tarafta ise bir kadın ortada da havada duran beyaz kundağa sarılmış bir bebek vardı.

Kuzenim kaçmamı söyledi ve koşmaya başladığımda ayağım takılıp bebeğin önüne düştüm ve bebek gözlerini açtı, gözleri hafif çekik ve simsiyahtı, dişleri de vardı, ben korkup bildiğim dua’ları okumaya başladım, o anda ben hangi dua’yı okusam bebek tekrar ediyordu, kadın bağırdı ve ( Onun Söylediği dua’yı Okuma ) diyerek seslendi, ben ise kadını dinlemeyerek dua yı okumaya devam ettim, sonra bebekle göz göze bakarken birden darbe almaya başladım, o sıra bebek bir şeyler söylüyordu ama anlamadım.

Sonra uyandım ve bu rüyayı bir hafta boyunca gördüm ve beni bayağı etkiledi, ne anlama geldiğini bulamadım bir türlü, kısaca bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür Ederim. Rüyanın unsurları: ormanlık, ağaçlık, koşmak, çömelmek, beyaz kundak, bebek, dua okumak.

Rüyada havada duran bebek görmek neye yorulur?

Merhaba, bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini ve sizin bu mesajı anlayamadığınızı temsil eder.

Bana göre rüyanız gerçek hayatınızda bir eşik döneminde olduğunuzu, yeni bir iş ya da yeni bir projeye başlama veya hakkınızda sizi çok ilgilendiren bir karar verme aşamasında olduğunuzu, bu durumun üzerinizde büyük bir yük oluşturduğunu, bu nedenle derin endişe ve kaygılar yaşadığınızı ifade etmektedir.

Durumunuzu gözden geçirip, öncelikle bu endişelerden kurtulup, sağlıklı karar vermelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Havada Duran Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada havada duran kız görmek
Merhaba önceden havada duran kız gördüğüm için annemi çağırdım uyanınca ve iki gündür onunla uyuyordum. Dün gece yüzü görünmeyen bir kızı annemin yatağının ucunda gördüm. İnanın korkunçtu. Hayal gücümün ürünü olduğunu biliyorum ama çok etkisinde kalıyorum. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Her akşam dua ederek uyuyorum. Psikolojim bozuldu. Akşam olsun istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor sizce, bana akıl verin lütfen.
melekkk, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli

Melekkk selam, öncelikle bize saygı gösterip danıştığın için teşekkür ederim. Olayı kolay bir şekilde çözemezsen hemen bir uzman psikolog desteği almaktan çekinmemelisin. Maalesef bu konu ülkemizde yanlış anlaşılmakta, hemen çözülebilecek bir konu yıllarca sürebilmektedir.
Bu gibi durumlarda sana rahatsızlık veren rüyanın anlamını ve neden gördüğünü araştırmak gereklidir. Rüyada havada duran kız görmen uyanık yaşamında bir geçiş döneminde, bir eşik noktasında olduğunu, yaşamını derinden etkileyecek bir karar verme durumunda olduğunu ve bunun sende yarattığı stresi ifade etmektedir. Rüyada havada duran kız figürü büyük ihtimalle seni temsil etmektedir, yani karar vermemiş, ne yapacağını bilemeyen, havada duran, ayağı yere sağlam basmayan bir kız. Bunu bilmeli ve endişeye kapılmamalı, en isabetli kararı ( aile ve öğretmen desteği ile) verip, bu karara göre hedeflerine ilerlediğinde hiç bir sorun kalmayacaktır.
Bu anlatıklarım sonuç alamazsan profesyonel desteği düşünmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir